Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Co obstawiać w weekend? Startują Wyspy Owcze i Korea Płd!

Jeśli nie stanie się nic nieprzewidzianego, będzie to ostatni weekend bez topowej ligi. 15 maja ma wrócić Bundesliga. Na razie jednak wszystkie oczy piłkarskich świrów zwrócone są na Białoruś (Wyszejszaja liha to aktualnie najsilniejsze rozgrywki w Europie), a także egzotyczne ligi. Do tego grona zaliczają się Wyspy Owcze i Korea Południowa, bo tam właśnie startuje nowy sezon! Zobaczcie nasze zestawienie i zdecydujcie, co grać w ten weekend.

  • FK SŁUCK – ENIERGIETYK-BDU MIŃSK

Hit ósmej kolejki ligi białoruskiej. Lider tabeli, który zajmuje pierwsze miejsce od trzech kolejek, zmierzy się na swoim stadionie z czwartą ekipą z Mińska, która nie znosi ustępstw. Albo wygrywa, albo przegrywa. Spodziewamy się otwartego spotkania, bo obie drużyny lubią postrzelać. Szanse na to, że w tym meczu padną więcej, niż dwie bramki, według analityków BETFAN  legalnego polskiego bukmachera – wynoszą około 55 procent.

  • SŁAWIJA MOZYRZ – TARPIEDA BIEŁAŻ ŻODZINO

To z kolei najbardziej wyrównany mecz zbliżającej się kolejki. Analitycy oceniają szanse w stosunku 48:52. Wyżej w tabeli jest Żodzino, gra nieco lepiej w piłkę, ale Sławija potrafi zaskoczyć, a skoro zagrają na swoim stadionie, mogą mieć nieco większe szanse na końcowy triumf. Początek tego naprawdę ciekawego spotkania o godzinie 14:00 w sobotę.

  • JEONBUK HYUNDAI MOTORS – SUWON SAMSUNG

Wraca liga koreańska, a na początek będziemy mieli okazję obejrzeć mecz aktualnego mistrza kraju (trzeci tytuł z rzędu), który zagra na swoim stadionie z Suwon Samsung. Gospodarze są zdecydowanym faworytem, bo zdecydowanie dominują w tych rozgrywkach, mają silniejszą kadrą, no i podejmą rywali u siebie.

  • HB TORSHAVN – STREYMUR

Na Wyspach Owczych – podobnie jak w Korei Południowej – pierwszą kolejkę zainauguruje mecz mistrza kraju, który zagra na swoim stadionie z Streymur. Kursy, co możecie zobaczyć TUTAJ, jednoznacznie wskazuj na gospodarzy. Ale kto wie, może jakaś niespodzianka? To typowy mecz „na podbicie” lub postawienie 2zł na przyjezdnych, bo „a nóż wygrają”.

  • ASGABAT – AHAL

Spotkanie na szczycie w lidze tadżykistańskiej. Trzeci w tabeli Asgabat kontra pierwszy Ahal. Według BETFAN to goście powinni wyjść zwycięsko z tego starcia. Według analityków mają na to około 58 procent szans. Czy tak faktycznie się stanie? Przekonamy się w sobotę o godzinie 14:00.

wejdź i sprawdź ofertę

100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

BETFAN uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Możesz zarejestrowac się u legalnego bukmachera BETFAN z naszym kodem promocyjnym „Legalny100

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021