Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Co grać w wielkanocny weekend? Startuje liga tajwańska!

Kolejny weekend ciekawych meczów przez nami. Mamy już piątą ligę, która gra normalnie. Do Białorusi, Nikaragui, Burundi oraz Tadżykistanu dołączył Tajwan. Ponadto fani esportu mogą oglądać zmagania w TOP 5 ligach Europy (Premier League, LaLiga, Serie A, Bundesliga, Ligue 1), tylko że na boiskach wirtualnych. Jakie najciekawsze spotkania warto obstawić w najbliższe dni?

Tarpieda-Biełaz Żodzino – Eniergietyk-BDU Mińsk

Starcie typowego średniaka z niespodziewanym liderem tabeli z Mińska. Eniergietyk-BDU to jedyna drużyna, która wygrała trzy dotychczasowe mecze. Nasi analitycy sądzą jednak, że teraz mogą się potknąć, dlatego też kurs na ich zwycięstwo jest naprawdę wysoki, bowiem dają im niecałe 30 procent szans na wygraną. To brzmi jednak jak pewniaczek o wysokim kursie, dlatego warto tę potyczkę dokładnie przeanalizować.

AC Milan – Juventus

Aj, ile byśmy dali, by taki mecz obejrzeć w rzeczywistości, a nie na wirtualnym boisku. Tak czy inaczej, jeśli ktoś bardzo tęskni za futbolem, powinien przynajmniej dać szansę takiemu rodzajowi rozrywki. Gwarantujemy, że wielu z Was naprawdę by się wciągnęło w to. Co do samego spotkania, to podobnie jak w realu, faworytem jest „Stara Dama”.

wejdź i sprawdź ofertę

100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

 BETFAN uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Możesz zarejestrowac się u legalnego bukmachera BETFAN z naszym kodem promocyjnym „Legalny100

Deportivo Las Sabanas – Managua

To będzie interesujące spotkanie. Teoretycznie Deportivo nie powinno mieć żadnych szans, ale jak na swoje możliwości gra coraz lepiej. Od trzech spotkań są niepokonani, dzięki czemu wydostali się z ostatniego miejsca w tabeli. Problem w tym, że ich passę może zakończyć Managua, czyli lider ligi, który na 15 meczów wygrał dziesięć. Z drugiej strony pięć razy stracił punkty. Może stanie się tak i tym razem?

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021