Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

To jest jedna z najważniejszych walk w tym roku w polskim boksie. A na pewno jest to najważniejsza potyczka w zawodowej karierze Michała Cieślaka. Ten pięściarz już dziś stoi przed życiową szansą aby zdobyć pas WBC. To zadanie jednak nie będzie takie proste…

Kongijski klimat

„Z Kinszasa, zgodnie z moimi przewidywaniami raczej wszystko do przodu. Rezerwacje biletow mamy na mailu, hotel oczywiscie tez bez zadnego problemu. Czekamy jeszcze na wizy. Ale mamy jeszcze jutro caly dzien”

„Kilka godzin temu okazalo sie ze banki w USA nie chcialy przyjac pieniedzy z DR Kongo na swoje rachunki. Widzialy przelewy ale zgodnie z przepisami idrzycaly je. Natychmiast probowalismy przeprowadzic te operacje do Meksyku, nastepnie Panamy – z takim samym skutkiem” 

„Bylem w ponad 50 krajach. Tu jest inaczej. Na kazdym rogu widac i czuc naprawde “Psy Wojny”. Wszedzie ochrona i najemnicy. Jestesmy sami, jest naprawde bardzo niebezpiecznie. Moj blad ze jestesmy bez naszych. Placza sie dziwne grupy, mnostwo sprzetu, nie wiadomo kto jest kto.”

Powyżej widzicie cytaty z tweetów jednego z promotorów Michała CieślakaAndrzeja Wasilewskiego, jakie popełnił w ostatnich dniach. Nie podejrzewamy go o manipulowanie rzeczywistością, gdyż od początku było wiadomo, że polskiego pięściarza czeka walka w specyficznym miejscu. Ba, niewiele brakowało, żeby do niej nie doszło, gdyż kongijska strona (czyt. promotorzy i menadżerowie przeciwnika CieślakaIlungi Makabu) co chwilę rzucała kłady pod nogi polskiej stronie. Na szczęście finalnie udało się dogadać na pojedynek w ojczyźnie Makabu, gdzie zdarzają się takie sytuacje jakie opisywał Andrzej Wasilewski. Dlatego też postanowiono, że Cieślak wraz ze swoim teamem poleci do Afryki na ostatnią chwilę nie tylko ze swoimi ludźmi, ale też ze swoim jedzeniem – tak Polacy obawiają się tego, co może ich spotkać w Kongo. I te obawy są uzasadnione.

Przeciwnik trudny jak warunki

Poza wymienionymi wyżej trudnościami Cieślak będzie musiał się zmierzyć również z wymagającym rywalem, jakim niewątpliwie jest Ilunga Makabu. Kongijczyk w swoim bilansie ma dwie porażki – w tym jedną z bardzo dobrym Tonym BellewCieślak jest do tej pory niepokonany, ale trzeba przy tym zaznaczyć, że nie mierzył się on z tak wymagającymi rywalami jak jego najbliższy przeciwnik. Niedziwne więc, że bukmacherzy w roli faworyta upatrują gospodarza. Legalny polski bukmacher BETFAN zwycięstwo Makabu wycenił na kurs 1.45, a na Polaka 2.50

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021