Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Chelsea po cichu się odradza

Miał być Liverpool, plotkowano o Manchesterze United, ale finalnie Timo Werner w letnim oknie transferowym najpewniej trafi do Chelsea. To dla „The Blues” poważne wzmocnienie, które pomoże w odrodzeniu tego zespołu.

Najpierw Ziyech, teraz prawdopodobnie Werner

Chelsea zbroi się, ale robi to po cichu. Już wcześniej zapowiedziano, że latem do drużyny dołączy Hakim Ziyech, który zapewni drużynie Franka Lamparda odpowiednią jakość na skrzydle. Wystarczy napisać, że w tym sezonie rozegrał on 35 meczów, strzelił osiem goli i zaliczył aż 21 asyst. W następnym sezonie będzie odpowiedzialny za dogrywanie właśnie Wernerowi. Piszemy o tym już właściwie jak o transferze dokonanym.

Niemiec, który ma kosztować 60 milionów euro, okazał się dla Chelsea celem numer jeden. Obserwowano jeszcze Jadona Sancho i Kaia Havertza, jednak finalnie postawiono na Wernera. Angielskie media informują, że Frank Lampard nalegał właśnie na jego transfer. Trudno mu się dziwić. Mówimy w końcu o zawodniku, który nie tylko potrafi strzelać (31 goli w sezonie), ale i asystować (12 asyst). A to wszystko w ciągu 40 meczów. Werner to maszyna, która przerosła już RB Lipsk.

Jak Chelsea poradzi sobie po przerwie?

Pytanie tylko, jak Werner odnajdzie się w nowej lidze. Wiadomo było, że latem trafi do Premier League, jednak wszyscy sądzili, że to Liverpool podpisze z nim kontrakt. Finalnie „The Reds” najzwyczajniej w świecie nie mieli na niego pieniędzy, choć obecna cena i tak jest promocyjna.

Zdaje nam się, że to jeszcze nie ostatnie słowo Chelsea i latem do tego klubu trafi jeszcze przynajmniej jeden zawodnik, który z miejsca mógłby wskoczyć do pierwszego składu. Tak czy inaczej już teraz kadra „The Blues” wyjściowa jedenastka „The Blues” na kolejny sezon robi wrażenie. A pamiętajmy, że w ich akademii jest jeszcze sporo utalentowanych graczy.

Jeśli chodzi o obecny sezon, to Chelsea dzielnie utrzymuje się w lidze na czwartej lokacie, która daje jej możliwość gry w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie. Tylko czy po wznowieniu sezon ten klub na tym zyska, czy straci? W BETFANczyli u legalnego polskiego bukmachera możecie już teraz typować wyniki najbliższej kolejki Premier League.

wejdź i sprawdź ofertę

Kod bonusowy w BetFan 2020

Co zyskam, wpisując kod promocyjny BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

Bukmacher ten uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021