Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Były piłkarz Bayernu Monachium ambasadorem akcji GKS Katowice

Do grona ambasadorów projektu GKS-u Katowice „Zagrajmy to jeszcze raz” dołączył Sławomir Wojciechowski,były zawodnik m.in. Bayernu Monachium.

W drugiej połowie lat 90. był supergwiazdą GieKSy. To on – w duecie z Adamem Ledwoniem – stanowił wówczas o sile drugiej linii GKS-u Katowice. Takiego klasycznego playmakera z numerem „10” na koszulce mogła wówczas GieKSie zazdrościć cała ligi. Jego znak rozpoznawczy? To wie każdy kibic! Na polskich boiskach nie było wówczas zawodnika, który równie skutecznie i efektownie egzekwowałby stałe fragmenty gry. Wojciechowski zdobywał gole nie tylko z rzutów wolnych, ale i rzutów rożnych. Jego gigantyczne umiejętności zaowocowały transferami do szwajcarskiego FC Aarau, a potem do słynnego Bayernu Monachium.

O projekcie katowickiego klubu GKS: „Zagrajmy to jeszcze raz”

Młodsze pokolenie Kibiców GieKSy może ich nie pamiętać, starszemu z pewnością lata te utkwiły głęboko w pamięci. Był taki czas, gdy z naszym Klubem liczyli się wszyscy w ekstraklasie, gdy to GieKSa rozdawała karty, a w europejskich pucharach mierzyła się z wielkimi klubami. „Dekada GieKSy” – taki tytuł będzie nosił film, który wielu pokoleniom Kibiców GKS Katowice przypomni to wszystko, co wydarzyło się między połową lat 80. a połową lat 90. Gdy najsilniejszy z klubów stolicy Górnego Śląska czterokrotnie zdobywał wicemistrzostwo Polski, trzykrotnie był trzeci, trzykrotnie sięgał po Puchar Polski i dwukrotnie po Superpuchar. Razem z Wami chcemy zebrać środki na wykup praw telewizyjnych z meczów GKS z tamtego okresu i produkcję filmu „Dekada GieKSy”. Nasz projekt nosi nazwę „Zagrajmy to jeszcze raz” – nie mamy bowiem wątpliwości, że GKS Katowice wróci tam, gdzie jest jego miejsce. I to już niedługo!

Ponad połowę ze swoich 54 sezonów GKS Katowice spędził w ekstraklasie, kiedyś zwanej pierwszą ligą. Gdyby zapytać starszych Kibiców GieKSy, który okres był najlepszy, nikt chyba nie będzie miał wątpliwości – ten między 1986 a 1996 rokiem. To była nasza katowicka złota dekada – naznaczona wieloma sukcesami, wspaniałymi piłkarzami, dla których przychodziliście, albo też przychodzili Wasi Rodzice i Dziadkowie na Bukową 1. Janusz Jojko, Marek Koniarek, Piotr Świerczewski, Roman Szewczyk, Jerzy Wijas, Kazimierz Węgrzyn, Adam Ledwoń, Adam Kucz czy przede wszystkim Jan Furtok – to byli piłkarze nie tylko o wielkich umiejętnościach, ale i wielkim sercu oraz wyjątkowym charakterze. Ten GieKSiarski charakter pchał ich na szczyt!

Chcemy przypomnieć wszystkim naszym Kibicom, ale także sympatykom futbolu z całej Polski, jak potężnym Klubem był wówczas GKS Katowice. Jesteśmy przekonani, że to nie była jedyna taka złota dekada w historii Dumy Katowic! Razem z całą GieKSiarską społecznością pragniemy zebrać środki na wykup praw do filmów, wywiadów i transmisji z tamtych lat, a następnie wyprodukować wyjątkowy film „Dekada GieKSy”. Pamiętacie, że jeszcze w 1982 roku GKS też grał na zapleczu ówczesnej pierwszej ligi? Historia lubi się powtarzać!

Projekt „Zagrajmy to jeszcze raz” daje możliwość uczestnictwa w wyjątkowej akcji, jakiej jeszcze w historii GKS nie było. Mało tego – daje Wam możliwość zaistnienia w tym unikatowym dziele, bo w puli nagród znajdziecie nagrody z nim właśnie związane! Możecie więc wziąć udział w uroczystej premierze, być sponsorem filmu czy zaistnieć w napisach końcowych. Pokażmy, jak wielka moc drzemie w naszej GieKSiarskiej wspólnocie!

Niektóre nagrody wymagają odpowiedzi na dodatkowe pytania, np. rozmiar koszulki. Odpowiedzi na pytania udzielasz po dokonanej wpłacie w panelu użytkownika pod linkiem Twoje nagrody. Panel użytkownika widoczny jest po zalogowaniu w prawnym górnym rogu strony.

 

źródło: fans4club.com

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021