Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

To było grane: Totalizator Sportowy

druk na zakłady piłkarskie Totalizatora Sportowego

druk na zakłady piłkarskie Totalizatora Sportowego źródło: bufertprl.pl

Derby Szczecina pomiędzy Stoczniowcem a Pogonią, Bałtyk Gdynia z Wisłą Kraków, Szombierki Bytom z Ruchem Chorzów – taki oto zestaw par w piłkarskim Totolotku oferował państwowy Totalizator Sportowy…czyli jedyny legalny „bukmacher” w czasach PRL. W załączonym poniżej zdjęciu widzimy druk na zakłady piłkarskie Totalizatora Sportowego z 1980 roku (kupon do typowania wyglądał inaczej).

druk na zakłady piłkarskie Totalizatora Sportowego
druk na zakłady Ligi Polskiej Totalizatora Sportowego źródło: bufertprl.pl

 

Na kolejnym zdjęciu widzimy spotkania ligi angielskiej.W tamtym sezonie mistrzem została Aston Villa. Potem zespół zdobył Puchar Mistrzów i Superpuchar UEFA, także nie było żartów.

druk na zakłady Ligi Angielskiej Totalizatora Sportowego
druk na zakłady Ligi Angielskiej Totalizatora Sportowego źródło: bufertprl.pl

100 lat temu w Polsce przy okazji meczu Legia Warszawa – Polonia Warszawa przyjęto pierwszy zakład sportowy. 28 maja 1917 w rewanżowym meczu piłkarskim zmierzyły się ze sobą jedenastki Polonii i Legii. Spotkanie rozegrane na obiektach Agrykoli, zakończyło się remisem 1:1 i pewnie nie przeszłoby do historii gdyby nie jeden mało znany fakt… To pierwszy mecz na ziemiach polskich, w trakcie którego przyjmowano zakłady sportowe polegające na typowaniu wyników.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021