Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Bukmacherzy ocenili szansę „Zimnej wojny” na statuetkę Oscary 2019

Wśród nominowanych do tegorocznych Oscarów znalazła się Zimna wojna. Film Pawła Pawlikowskiego powalczy o statuetkę w trzech kategoriach. Zdaniem analityków STS, największej firmy bukmacherskiej w kraju, najbardziej prawdopodobne jest, że polska produkcja otrzyma nagrodę w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny – kurs 8,50.

Mniejsze szanse na Oscara bukmacherzy upatrują w kategorii najlepsze zdjęcia – kurs 17,00. Nominację w kategorii najlepszy reżyser otrzymał Paweł Pawlikowski, jednak w opinii analityków STS ta nagroda jest najmniej prawdopodobna – kurs 25,00.

Coraz częściej typowanie wyników wydarzeń – nie tylko sportowych, ale także polityczno-społecznych i kulturalnych – w zakładach bukmacherskich Polacy traktują jako formę rozrywki lub próbę wycenienia swojej wiedzy. Sprawia to, że wydarzenia te stają się jeszcze bardziej emocjonujące. Dlatego kolejny rok z rzędu przygotowaliśmy specjalną ofertę na rozdanie Oscarów – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

Najlepszy film nieanglojęzyczny

Analitycy STS są prawie pewni, że w tej kategorii Oscara dostanie meksykańska produkcja Roma – kurs to tylko 1,05. Jeśli jednak, ktoś zdecyduje się postawić 100 zł na zwycięstwo Zimnej wojny – i tak też się stanie – to zdobędzie 748 zł (kurs 8,50). Polski film rywalizował będzie także z japońską produkcją Złodziejaszki (kurs 15,00), libańskim Kafarnaum (kurs – 20,00) i niemieckim Werk ohne Autor (Never Look Away) – kurs 35,00.

Najlepsze zdjęcia

Również w tej kategorii zdecydowanym pretendentem jest Roma – kurs 1,05. Wykonane przez Łukasza Żala zdjęcia do Zimnej wojny zdaniem analityków STS mają zdecydowanie mniejsze szanse – kurs 17,00. Oznacza to, że każde obstawione na ten filmy 100 zł – w przypadku otrzymania nagrody – przyniesie wygraną w wysokości aż 1 496 zł.

Najlepszy reżyser

W opinii bukmacherów STS najlepszym reżyserem Amerykańska Akademia Filmowa ogłosi Alfonso Cuaron’a (Roma) – kurs 1,10. Jeśli jednak statuetka trafi do Pawła Pawlikowskiego, to gracz, który trafnie obstawił 100 zł, może zdobyć aż 2 200 zł (kurs 25,00).

 

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021