Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Bukmacherzy na Ukrainie zarabiają 100 milionów dolarów

Siły bezpieczeństwa z nalotami i aktywiści z pogromami regularnie odwiedzają podziemne kasyna i sale automatów. Ale gracze stawiają zakłady sportowe w specjalnych sklepach lub na stronach, które są łatwe w użyciu. W rzeczywistości są one również nielegalne, ale ze względu na legalne sztuczki bukmacherzy działają na licencji graczy loterii.

Rynek ten można uznać za częściowo zalegalizowany, ponieważ dzięki wygranym gracze płacą podatki, a bukmacherzy sami są sponsorami całych lig sportowych i poszczególnych drużyn, co zostało uwzględnione w publikacji analitycznej publikacji Insider.

Miesięczny obrót bukmacherów na Ukrainie wynosi około 100 mln USD, a pomoc dla poszczególnych biur nadal jest realizowana z „zarządu głównego”. Kto jest właścicielem największych biur maklerskich działających na Ukrainie?

Bukmacher FavBet został założony w 1999 roku na Ukrainie i działa pod marką Favorit-Sport. W rejestrze Ministerstwa Sprawiedliwości jego działalność jest legitymizowana jako „Loteria-toto” – produkt firmy „Ukrainian National Lottery” (UNL). Założycielem UNL był Konsul Honorowy Republiki Filipin Valery Kovalenko, do niedawna jego asystent Siergiej Pindich był wymieniony jako właściciel firmy. Media wielokrotnie pisały o jego partnerstwie z sekretarzem RBNiO Aleksandrem Turchinowem. To dzięki decyzji tego departamentu dwóch innych operatorów, Patriot i MLSL, zostało objętych sankcjami, dlatego od 2015 r. UNL pozostaje monopolistą na rynku.

Bukmacher Pari Match działa od 1994 roku. Koncentruje się na rosyjskojęzycznych krajach byłego ZSRR. Podobnie jak większość bukmacherów, jest licencjonowany przez Curaçao, w ramach którego prowadzi działalność międzynarodową. Ta jurysdykcja jest znana jako jeden z najstarszych dostawców usług hazardowych online. Na Ukrainie Pari Match nie znajduje się na liście loterii, ale wzmianka o firmie o tej samej nazwie istnieje w jednolitym rejestrze państwowym osób prawnych. Wśród rodzajów jego działalności wskazano na prowadzenie hazardu. Biuro bukmacherskie w nieokreślonym statusie sponsoruje szereg struktur sportowych, w tym klub piłkarski Premier League i Ukraińską Federację Hokeja na Lodzie.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021