Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Bukmacherzy: „Łódzkie metro” czyli tunel średnicowy nie powstanie w terminie

Coraz modniejsze w świecie zakładów bukmacherskich staje się obstawianie wyników przedsięwzięć gospodarczych.

Decyzja o wyłonieniu wykonawcy na budowę tunelu średnicowego w Łodzi, zwanego szumnie „łódzkim metrem”, także doczekała się zakładów.

W ofercie jednej z firm bukmacherskich pojawiła się możliwość obstawiania terminu oddania do użytku tunelu średnicowego w Łodzi. Co ciekawe, według specjalistów od ryzyka „łódzkie metro”, które ma powstać do 2022 r. nie zostanie oddane w terminie.

Za złotówkę postawioną na to, że to się uda, można wygrać 2,5 zł. Za obstawienie, że termin nie zostanie dotrzymany – tylko 1,4 zł.

Rodzi się pytanie, na podstawie jakich informacji bukmacherzy mogli skalkulować ryzyko powodzenia obu przedsięwzięć? Zapytany o to łódzki radny Mateusz Walasek przypuszcza, że wpływ może mieć decyzja o przyznaniu Łodzi organizacji światowej wystawy EXPO 2022. Decyzja zapadnie w listopadzie tego roku. Jeżeli będzie dla Łodzi korzystna, zapewne wszelkie inwestycje ruszą z kopyta. Jeżeli decyzja będzie negatywna, na pewno będzie miała wpływ na dalszy rozwój miasta.

Bukmacherzy obstawiają wyniki budowy „łódzkiego metra” (Fot. UMŁ)

Być może także w kwestii budowy tunelu średnicowego. Czyżby więc bukmacherzy wiedzieli o czymś, o czym nie wiedzą jeszcze politycy i samorządowcy? Tego nie wiemy. Wiemy natomiast, że radny Walasek nie będzie obstawiał zakładów. Poniżej cała wypowiedź radnego w tej kwestii.

W ten termin nie wierzą jednak bukmacherzy z STS, czyli jednej z największych polskich firm z tej branży. W zakładach dotyczących wydarzeń społecznych zaproponowano graczom zakład o to, czy tunel powstanie do 2022 r., a także czy do końca obecnego roku zostanie podpisana umowa z wykonawcą (zwycięskie konsorcjum wybrano, ale firmy startujące w przetargu mogą oprotestować jego wyniki). W tym przypadku bukmacher raczej spodziewa się że to się uda (1.60 na tak, 2.05 na nie).

Całość czytaj na: tulodz.com ;  transport-publiczny.pl

 

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021