Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Bukmacherzy: kolejnym prezydentem USA na pewno nie będzie Kaney West

Część bukmacherów przyjmuje już zakłady na to, kto zostanie nowym prezydentem Stanów Zjednoczonych w 2020 roku. Na razie prowadzi Donald Trump, ale można stawiać także na Kanye Westa czy jego żonę Kim Kardashian.

Legalni bukmacherzy typują prezydenta USA

Wśród legalnych bukmacherów Fortuna zapłaci za wygraną Trumpa 2,7 złotego za każdą postawioną złotówkę, nieco więcej można zarobić w LVBet – 4 zł. W obu przypadkach za najpoważniejszego kontrkandydata Donald Trump ma… swojego zastępcę. Za złotówkę postawioną na Mike’a Pence’a bukmacherzy zapłacą 8-9 zł, jeśli wygra aktualny wiceprezydent.

 John Delaney

Swoją kandydaturę w wyborach 2020 ogłosił John Delaney, demokratyczny kongresmen z Maryland, który będzie się starał o zdobycie dominacji swojej partii. Co ciekawe, polityk ten nie jest uwzględniony przez bukmacherów. Zamiast tego postawić można na Marka Zuckerberga. W ostatnim czasie dużo mówiło się o tym, że twórca Facebooka rozpocznie karierę polityczną. Jeśli zostałby prezydentem już za trzy lata, za każdą postawioną na niego złotówkę Fortuna chce zapłacić 33 zł, a LVBet aż 151.

House Of Cards – Franka i Claire Underwood

Elizabeth Warren

W czołówce „faworytów” w zakładach są: demokratyczna senator Elizabeth Warren (10 do 1), żona byłego prezydenta Michelle Obama (17 do 1 i 19 do 1), wiceprezydent w latach 2009-17 Joe Biden (17 do 1 i 20 do 1), Bernie Sanders, który jako ostatni odpadł w prawyborach u Demokratów (22 do 1 i 29 do 1) oraz inny demokrata Cory Booker (21 do 1  i 35 do 1).

Chelsea Clinton

Na liście nie brakuje też członków prezydenckich familii. Notowane są takie postacie jak Ivanka Trump (90 do 1), Chelsea Clinton (150 do 1), Jeb Bush (101 do 1), czy Joe Kennedy III (100 do 1).

Są też osoby, które raczej nie mają bezpośrednich związków z polityką. Królują oczywiście aktorzy czy postacie z telewizji. Można więc obstawiać zwycięstwo George’a Clooney’a, Billa Gatesa, Ophah Winfrey, Rona Perlmana, czy Chrisa Murphy’ego.

Kevin Spacey czy Mark Zuckerberg

Swoją szansę u bukmacherów otrzymał też Kevin Spacey, który w rolę prezydenta wcielił się w serialu „House of Cards”. Kurs na jego wygraną w LVBet wybosi 151 do 1, czyli tyle samo, co u Zuckerberga.

Kanye West, Kim Kardashian

Prezydencką parę na wzór serialowych Franka i Claire Underwoodów mogą natomiast stworzyć raper Kanye West i jego żona Kim Kardashian. W LVBet nieco większe szanse ma ten pierwszy – 201 do 1, podczas gdy Kim – 251 do 1. Najwięcej można jednak zarobić na West’cie w Fortunie. Tam za każdą zainwestowaną złotówkę w przypadku wygranej rapera można dostać aż 555 zł.

Źródło: Rzeczpospolita

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021