Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Bukmacherzy i Lotto Ekstraklasa nie doszli do porozumienia

Wszystko wskazuje na to, że klienci legalnych serwisów bukmacherskich nie będą mogli oglądać meczów Lotto Ekstraklasy na żywo. O fiasku rozmów poinformował prezes STS Mateusz Juroszek: 

  • Przetarg na prawa do Ekstraklasy dla bukmacherów zamknięty. Kilka firm złożyło oferty ale wymagania Ekstraklasy były z kosmosu. Kilkadziesiąt razy więcej niż płacimy za La Liga czy Serie A. Szkoda!

Ekstraklasa S.A. przygotowała dwie oferty. Pierwsza zapewniała zwycięskiej firmie wyłączność do transmisji 296 meczów Lotto Ekstraklasy. Drugi pakiet nie zapewniał wyłączności i mogły go nabyć nawet cztery firmy bukmacherskie.

O planowanej sprzedaży praw do transmisji Ekstraklasy legalnym zakładom bukmacherskim pisaliśmy 12 marca w artykule Ekstraklasa rusza ze sprzedażą praw mediowych bukmacherom. Jest to wspólny projekt spółki ligowej i platformy nc+, głównego nadawcy telewizyjnego Ekstraklasy od 1995 roku. W pierwszej kolejności do złożenia ofert zostały zaproszone licencjonowane firmy bukmacherskie działające na polskim rynku.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021