Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Bukmacherzy: Antoni Macierewicz pierwszy do dymisji

Antoni Macierewicz jest faworytem bukmacherów do zwolnienia z funkcji ministra w rządzie Beaty Szydło.

Oprócz szefa MON ze stanowiskiem mogą się w najbliższym czasie pożegnać minister zdrowia Konstanty Radziwiłł oraz minister spraw zagranicznych Witold Waszczykowski.

Przewidywania bukmacherów są o tyle zaskakujące, że do niedawna Macierewicz uchodził za pewny punkt rządu Beaty Szydło. Obecnie prawdopodobieństwo dymisji ministra obrony specjaliści oceniają na 80 procent, co znaczy, że z każdej postawionej na Macierewicza złotówki zysk wyniesie tylko 20 groszy.

 

Niewiele lepsze notowania mają ministrowie zdrowia oraz spraw zagranicznych. Postawienie złotówki na dymisję Konstantego Radziwiłła przyniesie 25 groszy zysku, a Witolda Waszczykowskiego – 36 groszy.
W ocenie bukmacherów także sama premier nie może czuć się bezpiecznie. Prawdopodobieństwo zmiany na stanowisku szefa rządu zostało oszacowane na 60 procent.

Najsilniejszą pozycję w rządzie mają zdaniem bukmacherów ministrowie sprawiedliwości oraz finansów i rozwoju. Prawdopodobieństwo utraty teki ministra przez Zbigniewa Ziobrę i Mateusza Morawieckiego według bukmacherów wynosi tylko 5 procent.

źródło: www.rp.pl

 

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021