Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Bukmacher Superbet z 41 punktami przyjmowania zakładów

SuperBet Polska strona

Zakłady bukmacherskie Superbet uzyskał licencję na prowadzenie działalności detalicznej w październiku, stając się jedynym zagranicznym operatorem uprawnionym do działania na polskim rynku.

Oficjalnie rumuński bukmacher rozpoczął działalność na naszym rynku w listopadzie 2017 roku. Na specjalnie zwołanej konferencji przedstawił ambasadora marki. Twarzą Superbet został Jerzy Dudek, były bramkarz reprezentacji Polski. Bohater finału Lig i Mistrzów w Stambule, który powraca tym razem jako… superbohater.

Jerzy Dudek ambasadorem marki SUPERbet zakłady bukmacherskie
Jerzy Dudek ambasadorem marki SUPERbet zakłady bukmacherskie

Superbet planuje przed Mistrzostwami Świata w Rosji otworzyć 100 naziemnych punktów przyjmowania zakładów (w Rumunii Superbet posiada ponad 1000 takich punktów) Na otwarciu nowych punktów pojawiać się Jerzy Dudek. Bukmacher ma na razie licencję tylko na prowadzenie punktów stacjonarnych, ale stara się również o licencję online. Liczy, że uzyska ją w połowie 2018 roku, tuż po Mundialu w Rosji. Największy rumuński bukmacher chce w Polsce pozyskać około 100 tys. aktywnych graczy.

Superbet w Chorzowie zdjęcie Twitter LukaPawlik
SUPERbet w Chorzowie zdjęcie Twitter @LukaPawlik

 Aktualną listę punktów przyjmowania zakładów bukmacherskich SuperBet znajdziesz pod TYM linkiem. Chcesz z nami uaktualnić listę? Napisz do nas: kontakt@LegalnyBukmacher.com

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021