Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

#Brzexit – Czy Jerzy Brzęczek będzie selekcjonerem na EURO 2020?

Jerzy Brzęczek – były piłkarz występujący na pozycji pomocnika, trener piłkarski, wicemistrz olimpijski z 1992, od 2018 selekcjoner reprezentacji Polski.

Usłyszałem, że remis z Austrią uratował posadę Jerzego Brzęczka. Kością niezgody między selekcjonerem a prezesem Zbigniewem Bońkiem mają być nie tylko brak stylu kadry, ale i nieuzasadnione powołania dla Kuby Błaszczykowskiego – napisał na Twitterze Adam Godlewski.

Nad selekcjonerem reprezentacji Polski zbierają się czarne chmury. Na Twitterze Adam Godlewski poinformował, że notowania Jerzego Brzęczka nie są tak wysokie jak na początku jego kadencji. “To pewne – kredyt zaufania wobec selekcjonera się wyczerpał. Od bardzo wysoko postawionej w PZPN i zwykle broniącej Brzęczka osoby usłyszałem:-Kadra .uja gra. Piłkarze mają dość…Gdybym miał stawiać,to następny selekcjoner zagraniczny. Ale uwaga: Czesław Michniewicz urodził się na Białorusi😜” – napisał były redaktor naczelny “Piłki Nożnej”.

wejdź i sprawdź ofertę

Czy Jerzy Brzęczek będzie selekcjonerem reprezentacji Polski na EURO 2020? (zakłady dostępne w BETFAN)

  • Tak
    1.10
  • Nie
    5.45

Po wypowiedziach Zbigniewa Bońka też można odczuć, że już nie stoi murem za srebrnym medalistą z Barcelony. I nie ma co się dziwić. Jedyne co broniło selekcjonera to wyniki, a i one ostatnio nie są satysfakcjonujące. To nie przypadek, że ostatnio na mediach społecznościowych jednym z najbardziej popularnych hashtagów jest #Brzexit.

wejdź i sprawdź ofertę

Oj, panie Brzęczek. Wydaje się, że pana dni są już policzone.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021