Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Bonusy bukmacherskie – popularne rodzaje

Zakłady bukmacherskie non-stop oferują nowym i obecnym graczom wiele bonusów i promocji. To szansa na zdobycie dodatkowych środków na grę czy powiększanie wygranych. Gracze na tyle chętnie z nich korzystają, że bonusy bukmacherskie stały się swego rodzaju obowiązkiem w tej branży.

Wszystkie zakłady stosują zintensyfikowaną politykę bonusową, dzięki której udaje się przyciągnąć wielu nowych graczy, a także utrzymać stałe grono swoich dotychczasowych klientów. Dotyczy to zarówno bukmacherów funkcjonujących wyłącznie online, jaki i tych oferujących usługi stacjonarnie czy za pośrednictwem obu tych metod.

Wśród całego pakietu dodatków i promocji, da się wyróżnić szereg klasycznych bonusów bukmacherskich, skierowanych czy to w celu pozyskania nowych graczy, czy jako okazje dla stałych klientów. Do najpopularniejszych bonusów i dodatków zaliczamy:

Bonus powitalny – oferta na start

Najpopularniejszy i wręcz obowiązkowy bonus bukmacherski to bonus powitalny. Najskuteczniej przyciąga nowych graczy i zachęca do założenia konta, a następnie jego weryfikacji (co jest wymogiem ustawowym). Bonus skierowany jest dla usług online.

Spotykany często pod nazwą bonus od pierwszej wpłaty czy depozytu, bonus na start, pakiet powitalny, podwojenie depozytu. Wszystko jednak sprowadza się do tego samego działania. Nowi gracze w zamian za rejestrację w serwisie mogą zwiększyć środki na grę. Po dokonaniu wpłaty na swoje konto gracza, bukmacher powiększa ich środki w ramach bonusu powitalnego. Może to być np. podwojenie czy potrojenie pierwszej wpłaty. Występuje ograniczenie co do maksymalnej kwoty bonusu – np. 500 czy 800 PLN (ustalane przez bukmachera).

Dodatkowe środki podlegają ograniczeniom – nie można ich natychmiast wypłacić. Konieczny jest kilkukrotny obrót otrzymanym bonusem, czyli mówiąc najprościej – kilkukrotne wykorzystanie środków na postawienie kuponów w zakładach. Warto jednak zapoznać się z warunkami promocji, ponieważ do limitu obrotu będą zaliczały się kupony z określonym minimalnym kursem czy liczbą spotkań na kuponie.

Darmowy zakład – freebet

Przy założeniu nowego konta, wraz z bonusem powitalnym najczęściej otrzymamy też darmowy zakład o pewnej wartości. Jest to kolejna bardzo popularna forma bonusu dla graczy. Funkcjonują dwie wersje freebet’u. W jednej gracz najpierw musi dokonać wpłaty na konto, a za jego ewentualny przegrany pierwszy kupon, zostanie w całości zwrócona na konto stawka. Zwrot następuje w formie środków na konto gracza lub punktów, z możliwością wykorzystania na dalszą grę.

W drugiej wersji darmowy zakład jest przyznawany natychmiast po rejestracji i gracz może za darmo obstawić kupon o odpowiedniej stawce.

Bonusy powiększające wygraną (boost)

Zakłady bukmacherskie tworzą promocje dbając także o stałych graczy. Dla ich obecnych klientów przygotowano bonusy umożliwiające powiększanie wygranych. Tego typu promocje stosuje prawie każdy bukmacher, tyle że w różnych formach.

Najczęściej spotykamy dwie wersje tego dodatku. W pierwszej gracz otrzymuje stałą kwotę czy procent do wygranej, w zamian za postawienie konkretnych spotkań (np. danej ligi czy wybranego turnieju). Druga wersja zakłada powiększenie wygranej o dany procent, w zależności od ilości obstawionych na kuponie zakładów. Im więcej spotkań, tym większy bonus. Przykładowo za minimum 10 spotkań na kuponie (o wymaganych minimalnych kursach), otrzymamy wygraną większą o 20%, ale już za 15 spotkań – będzie to aż o 50 % większa wygrana.

Każde zakłady mogą stosować inne limity, dlatego zawsze warto wcześniej zorientować się, jak dokładnie wygląda promocja.

Zaproś kumpla

Bonusy w postaci poleceń znajomych, to także stały punkt programu pod nazwą –bonusy zakładów bukmacherskich. To jeden z lepszych sposobów na przyciągnięcie nowych graczy, tym bardziej ciekawy, że będą mogli oni skorzystać także z innych promocji (np. bonusu powitalnego).

Bukmacher w zmiana za przyprowadzenie nowego gracza (który założy konto i spełni wymogi co do zasilenia czy zagrania w zakładach za określoną kwotę), otrzymamy specjalny bonus dla polecającego (czasem osoba polecona również zostanie uhonorowana dodatkowymi środkami na grę). Najczęściej gracz otrzyma darmowy zakład lub środki na konto do dalszej gry (możliwe do wypłacenia po spełnieniu określonych wymagań).

Happy Hours

Szczęśliwe godziny to nic innego jak okazja do zgarnięcia powiększonej wygranej czy atrakcyjniejszych kursów w zamian za obstawianie określonych zakładów w określonym czasie. Happy Hours są spotykane w prawie każdych zakładach bukmacherskich i mogą dotyczyć wielu dyscyplin sportowych (czy zakładów na e-sporty). Najczęściej jest też minimalny próg stawki, za którą trzeba zagrać.

Bezpieczny kupon

Bezpieczny kupon to bonus polegający na zwrocie postawionych za kupon środków w sytuacji, gdzie gracz niepoprawnie wytypował tylko jedno zdarzenia. Bezpieczny kupon najczęściej obarczony jest wymogiem minimalnego łącznego kursu na kuponie, minimalnej stawki za kupon czy określonej liczby zdarzeń na kuponie.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021