Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Bonus Wielkanocny w eWinner

Zbliżająca się Wielkanoc to wyjątkowy czas na wielu płaszczyznach. Z eWinnerem te święta mogą być niezwykle ekscytujące, bo mają WIELKANOCNY BONUS, w ramach którego możecie zyskać nawet 500 PLN!

Jak go zdobyć?

Wystarczy, że:

wpłacicie depozyt w okresie od 10.04 od godziny 00:00 do godziny 23:59 w dniu 13.04. 2020 r., którego wysokość wyniesie min. 20 PLN,
a eWinner odwdzięczy się BONUSEM w wysokości 50% wpłaty, maksymalnie do 500 PLN!

Wszystko w ramach Wielkanocnego Bonusu.

wejdź i sprawdź ofertę

Nie masz jeszcze konta w eWinner? Zarejestruj się z naszym specjanym kodem LegWin i odbierz powiększony Zakład Bez Ryzyka 180 PLN w eWinner (zamiast zwykłej oferty 150 PLN)!

REGULAMIN PROMOCJI „BONUS WIELKANOCNY”

 • Gracze, którzy wpłacą środki na betkonto w okresie od 10.04.2020 od godziny 00:00 do  dnia 13.04.2020 godziny 23:59, otrzymają bonus (Promocja „Bonus Wielkanocny”) w wysokości 50% wpłaconych środków, ale nie więcej niż 500 PLN.
 • Bonus zostanie przyznany tylko od pierwszego depozytu wpłaconego w ww. okresie.
 • Minimalna kwota depozytu uprawniająca do otrzymania bonusu to 20 PLN.
 • Maksymalna kwota bonusu to 500 PLN.
 • Aby odblokować bonus, należy dokonać jednokrotnego obrotu kwotą depozytu poprze zawarcie zakładu (kuponu) po minimalnym kursie 2.50
 • Do obrotu depozytem oraz bonusem nie zaliczają się zakłady na sporty wirtualne, zakłady systemowe oraz wypłacone za pomocą funkcji cashout.
 • Obrót depozytem oraz bonusem zostaje zaliczony w momencie rozliczenia wszystkich zdarzeń na kuponach.
 • Po dokonaniu obrotu, Bonus zostanie przyznany automatycznie i będzie zablokowany do momentu spełnienia warunków obrotu depozytem.
 • Środkami bonusowymi należy obrócić 5-krotnie po minimalnym kursie 2.50
 • Czas na obrót bonusem wynosi 14  dni od momentu jego aktywacji.
 • Po dokonaniu wymaganego obrotu bonusem, środki zostaną przypisane do salda głównego na betkoncie.
 • Promocją nadrzędną jest Nowy Zakład Bez Ryzyka 150 PLN oraz Bonus od depozytu 1000 PLN – 500+500 . Gracze, którzy jeszcze nie skorzystali z tych promocji, w pierwszej kolejności otrzymają bonus z ich  tytułu.
 • W kwestiach nieuregulowanych, obowiązuje Ogólny Regulamin Promocji.
 • Niniejsze warunki opublikowane w Aplikacji Ewinner, stanowią oficjalny komunikat w rozumieniu Regulaminu zakładów wzajemnych – bukmacherskich urządzanych przez sieć Internet Ewinner sp. z o.o.
Co to jest freebet?

Freebet czyli inaczej „Darmowy Zakład”, jest to jedna z form bonusu jaki oferuje Ewinner. Polega on na przypisaniu do konta Gracza, zakładu z określoną stawką wynikającą z regulaminu danej oferty/promocji. Przyznany Freebet należy wykorzystać jednorazowo za całą przyznaną jego wartość oraz spełniając kryteria wyszczególnione w regulaminie danej oferty/promocji. W przypadku wygranego kuponu, na konto Gracza trafia jedynie zysk z Zakładu pomniejszony o stawkę Freebetu.

Jak mogę zdobyć Bonus?

Bonus Powitalny przysługuje nowo zarejestrowanym graczom. Pamiętaj, żeby otrzymać naszego powitalnego hat-tricka przy rejestracji należy zaznaczyć checkbox, w którym wyrażasz zgodę na jego otrzymanie. Zarejestruj się z naszym specjanym kodem LegWin i odbierz powiększony Zakład Bez Ryzyka 180 PLN w eWinner (zamiast zwykłej oferty 150 PLN)! Bonus powitalny jest aktywny przez 30 dni licząc od daty przyznania bonusu. Dodatkowo informujemy klientów o aktualnych promocjach drogą mailową lub poprzez sms.

Czy mogę wypłacić środki z konta bonusowego?

Nie możesz wypłacić środków z konta bonusowego. Dopiero po dokonaniu wymaganego obrotu środkami z tego salda i rozliczeniu wszystkich zdarzeń na kuponach, pozostała kwota trafi automatycznie na saldo główne Konta Uczestnika, skąd możesz dokonać wypłaty. W zakładce „Bonus” możesz śledzić, ile % dokonałeś obrotu środkami bonusowymi oraz ile kwotowo brakuje Ci do zakończenia obrotu. Pamiętaj, że system dolicza do obrotu kupony, który spełniają warunki regulaminu oraz gdy wszystkie zdarzenia na danym kuponie zostały rozliczone. W razie niejasności służymy pomocą na czacie.

W jaki sposób zagrać za środki bonusowe?

Stan konta w naszym serwisie wyświetlany jest w prawym górnym roku jako X+Z, gdzie X to realne środki gracza, natomiast Z to środki bonusowe. Aby zagrać za środki bonusowe należy zaznaczyć saldo bonusowe (tak żeby podkreśliła je żółta linia) przed postawieniem kuponu. W wersji mobilnej wyboru salda należy dokonać poprzez kliknięcie przycisku SALDO w prawym górnym rogu, co spowoduje rozwinięcie listy i należy wybrać odpowiednie saldo, również przed postawieniem kuponu. Natomiast w Aplikacji mobilnej stawiając zakład, należy wybrać konto, z którego chcesz zawrzeć zakład. Opcja znajduje się na kuponie poniżej wybranych zdarzeń.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021