Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Bonus w STS od depozytu na start Ekstraklasy

Na dobre rzeczy warto czekać… a że oczekiwanie popłaca, to mamy dla Was coś specjalnego z okazji powrotu Ekstraklasy! Sprawdź szczegóły najnowszej akcji legalnego polskiego bukmachera STS, zapisz się i odbierz swój bonus od depozytu!

Podczas weekendu z meczami Ekstraklasy (28-31.05) zapisz się do akcji i wpłać min. 50 PLN na konto depozytowe. Zagraj dowolny kupon z kursem min. 1.85 (co najmniej jedno zdarzenie z Ekstraklasy). Kupon gotowy? Teraz wystarczy, że obstawisz go za minimum 25 PLN z konta depozytowego.

Pamiętaj: w akcji bierze udział pierwszy postawiony kupon PREMATCH lub LIVE (min. jedno zdarzenie z Ekstraklasy).

Obstawiłeś swój kupon prawidłowo. Świetnie! Dziś wygrywasz podwójnie! Oprócz wygranej, na Twoje konto trafia 50% od depozytu! Jeżeli Ci się nie powiodło i tak otrzymasz od STS pieniądze! Maks. kwota bonusu to 50 PLN. 

Nie masz jeszcze konta w STS? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN

wejdź i sprawdź ofertę
  1. PRZYGOTUJ KUPON
    Podczas weekendu z meczami Ekstraklasy (28-31.05) zapisz się do akcji i wpłać min. 50 PLN na konto depozytowe. Zagraj dowolny kupon z kursem min. 1.85 (co najmniej jedno zdarzenie z Ekstraklasy).
  2. ZAGRAJ ZA MIN. 25 PLN
    Kupon gotowy? Teraz wystarczy, że obstawisz go za minimum 25 PLN z konta depozytowego. Pamiętaj: w akcji bierze udział pierwszy postawiony kupon PREMATCH lub LIVE (min. jedno zdarzenie z Ekstraklasy).
  3. ODBIERZ 50% OD DEPOZYTU
    Obstawiłeś swój kupon prawidłowo. Świetnie! Dziś wygrywasz na pewno! Na Twoje konto trafia 50% od depozytu! Jeżeli Ci się nie powiodło i tak otrzymasz od nas pieniądze! Maks. kwota bonusu to 50 PLN.
Na czym polega akcja?

Akcja polega na dokonaniu wpłaty na konto depozytowe kwoty o wartości minimum 50 PLN, zawarcia kuponu SOLO lub AKO za stawkę wynoszącą co najmniej 25,00 PLN na którym znajdzie się minimum jedno zdarzenie na Ekstraklasę z oferty przedmeczowej (prematch) z kursem minimalnym łącznym kuponu 1,85.

Co muszę zrobić aby wziąć udział w akcji?

Aby wziąć udział w akcji należy potwierdzić chęć udziału w Akcji poprzez kliknięcie w button „weź udział” na stronie internetowej Organizatora STS, m.sts.pl lub w aplikacji mobilnej STS, w sekcji Bonusy i akcje

Czy akcja jest dla wszystkich?

Uprawnione do odebrania bonusu są wszystkie osoby, które uczestniczą w zakładach wzajemnych na stronie internetowej www.sts.pl i posiadają internetowe konto do zawierania zakładów wzajemnych, założone zgodnie z Regulaminem Gry.

Jakie zakłady nie biorą udziału w promocji?

W Akcji nie są brane pod uwagę zakłady, które zostały anulowane lub wypłacone przy użyciu mechanizmu Cash-out oraz zakłady STS Bezpieczny, zakłady Betgames, zakłady wirtualne, zakłady NA ŻYWO, MaxiKombi, Superoferta i Hit Dnia.

Kiedy przyznawane są bonusy?

Bonusy zostaną przyznane najpóźniej dnia 01.06.2020 r. do godz. 23:59.

Jakiej wysokości bonus mogę otrzymać?

Po spełnieniu warunków promocji Klient otrzyma doładowanie konta bonusowego kwotą stanowiącą równowartość 50% wpłaconego depozytu, maksymalna kwota bonusu wynosi 50,00 zł dla jednego Uczestnika. Klient może zawrzeć dowolną liczbę kuponów, jednakże w ramach akcji jest uprawniony do otrzymania tylko jednego doładowania bonusowego.

Jak wypłacić otrzymany bonus?

W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 25 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 75 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

Do kiedy trwa akcja?

Akcja trwa od dnia 28.05.2020 r. od godz. 01:00 do dnia 31.05.2020 r. do godz. 23:59.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021