Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Bonus od depozytu w STS. Bezpieczne 50% na Prima Aprilis!

Dzisiaj Prima Aprilis! Pierwszy dzień kwietnia legalny polski bukmacher STS potraktował bardzo poważnie, dlatego oferuje specjalną akcję promocyjną. Do godz. 23.59 skorzystaj z oferty dostępnej na STS. Spełnij warunki i odbierz dodatkowo 50% od depozytu, nawet w przypadku przegranego kuponu! 

Dobrze wiesz, na kogo postawić swój kupon? Pierwszego kwietnia zapisz się do akcji i przelej na swoje konto depozytowe 50 PLN. Następnie za minimum 50 PLN zagraj dowolny kupon SOLO lub AKO z minimalnym kursem 2.00. Jesteś Ekspertem i Twój kupon okazał się trafiony – świetnie! Wygrywasz podwójnie, gdyż na Twoje konto trafi wygrana oraz bonus!

Jeżeli Ci się tym razem nie powiodło i tak otrzymasz 50% Twojego wkładu

Brzmi nieźle? To do dzieła!

wejdź i sprawdź ofertę

Nie masz jeszcze konta w STS? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN

  1. PRZYGOTUJ KUPON
    Tylko dziś 1.04 (do godz. 23.59) zapisz się do akcji i wpłać minimum 50 PLN na swoje konto depozytowe. Następnie zagraj dowolny kupon z kursem min. 2.00.
  2. ZAGRAJ ZA MIN. 50 PLN
    Kupon gotowy? Teraz wystarczy, że obstawisz go za minimum 50 PLN z konta depozytowego. Pamiętaj: w akcji bierze udział pierwszy postawiony kupon SOLO lub AKO na dowolne zdarzenie przedmeczowe.
  3. ODBIERZ 25 PLN BONUSU
    Sport nie ma przed Tobą tajemnic. Świetnie! Wygrana trafia na Twoje konto. Dodatkowo dziś wygrywasz podwójnie! Wykorzystaj otrzymane od nas 50% od depozytu. Maksymalnie możesz otrzymać 25 PLN bonusu.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Na czym polega akcja?

Akcja polega na dokonaniu wpłaty na konto depozytowe kwoty o wartości minimum 50 PLN, zawarcia pierwszego po wpłacie kuponu SOLO lub AKO za stawkę wynoszącą co najmniej 50,00 PLN na dowolne zdarzenie z oferty przedmeczowej (prematch). Minimalny kurs ogólny kuponu, liczony na moment jego rozliczenia, wynosi 2,00.

Co muszę zrobić aby wziąć udział w akcji?

Aby wziąć udział w akcji należy potwierdzić chęć udziału w Akcji poprzez kliknięcie w button „weź udział” na stronie internetowej Organizatora www.sts.pl/bonusy, m.sts.pl lub w aplikacji mobilnej STS, w sekcji Bonusy i akcje.

Czy akcja jest dla wszystkich?

Uprawnione do odebrania bonusu są wszystkie osoby, które uczestniczą w zakładach wzajemnych na stronie internetowej www.sts.pl i posiadają internetowe konto do zawierania zakładów wzajemnych, założone zgodnie z Regulaminem Gry.

Jakie zakłady nie biorą udziału w promocji?

W Akcji nie są brane pod uwagę kupony, które zostały anulowane lub wypłacone przy użyciu mechanizmu Cash-out oraz zakłady STS Bezpieczny, zakłady Betgames, zakłady wirtualne, zakłady NA ŻYWO, MaxiKombi, Superoferta i Hit Dnia.

Kiedy przyznawane są bonusy?

Bonusy zostaną przyznane najpóźniej dnia 02.04.2020 r. do godz. 23:59.

Jakiej wysokości bonus mogę otrzymać?

Po spełnieniu warunków promocji Klient otrzyma doładowanie konta bonusowego kwotą stanowiącą równowartość 50% wpłaconego depozytu, maksymalna kwota bonusu wynosi 25,00 zł dla jednego Uczestnika. Klient może zawrzeć dowolną ilość kuponów, jednakże w ramach akcji jest uprawniony do otrzymania tylko jednego doładowania bonusowego.

Jak wypłacić otrzymany bonus?

W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 25 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 75 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

Do kiedy trwa akcja?

Akcja trwa dnia 01.04.2020 r. od godz. 01:00 do godz. 23:59.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021