Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Bonus od depozytu na powrót La Liga w STS

Kolejna liga wraca do gry! Z okazji powrotu hiszpańskiej La Ligi legalny polski bukmacher STS ma dla Was akcję specjalną. Sprawdź szczegóły, zapisz się i odbierz swój bonus od depozytu!

Podczas długiego weekendu z meczami ligi hiszpańskiej (11-14.06) zapisz się do akcji i wpłać dowolną na konto depozytowe. Przygotuj kupon SOLO lub AKO, na którym znajdzie się co najmniej jedno zdarzeniem na rozgrywki LA LlGA, z kursem całkowitym min. 1.85. Kupon gotowy? Teraz wystarczy, że obstawisz go za minimum 30 PLN z konta depozytowego. Pamiętaj: w akcji bierze udział pierwszy postawiony kupon PREMATCH lub LIVE (min. jedno zdarzenie z La Liga).

Obstawiłeś swój kupon prawidłowo. Świetnie! Dziś wygrywasz podwójnie! Oprócz wygranej, na Twoje konto trafia 50% od depozytu! Jeżeli Ci się nie powiodło i tak otrzymasz od tego bukmachera pieniądze! Maksymalna kwota bonusu to 200 PLN.

Nie masz jeszcze konta w STS? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN + pewne 20 PLN na BetGames + ekstra 25 PLN na Sporty Wirtualne + bezpieczne 25 PLN na eSport

wejdź i sprawdź ofertę
  1. ZAPISZ SIĘ I WPŁAĆ
    Zaloguj się na swoim koncie i zapisz się do akcji klikając: WEŹ UDZIAŁ, a następnie wpłać pieniądze na konto depozytowe.
  2. ZAGRAJ KUPON
    Obstaw kupon za min. 30 PLN z konta depozytowego, PREMATCH lub LIVE (z co najmniej jednym zdarzeniem na La Liga) po min. kursie całkowitym 1,85.
  3. ODBIERZ 50% OD DEPOZYTU
    Warunki spełnione! Na Twoje konto trafia 50% od pierwszego depozytu po zapisaniu się! Maks. kwota bonusu to 200 PLN.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

Na czym polega akcja?

Akcja polega na dokonaniu wpłaty na konto depozytowe dowolnej kwoty, zawarcia kuponu SOLO lub AKO za stawkę wynoszącą co najmniej 30,00 PLN na którym znajdzie się minimum jedno zdarzenie na rozgrywki La Liga (1. ligę hiszpańską) z oferty przedmeczowej (prematch) lub LIVE z kursem minimalnym łącznym kuponu 1,85.

Co muszę zrobić aby wziąć udział w akcji?

Aby wziąć udział w akcji należy potwierdzić chęć udziału w Akcji poprzez kliknięcie w button „weź udział” na stronie internetowej Organizatora www.sts.pl/bonusy, m.sts.pl lub w aplikacji mobilnej STS, w sekcji Bonusy i akcje.

Czy akcja jest dla wszystkich?

Uprawnione do odebrania bonusu są wszystkie osoby, które uczestniczą w zakładach wzajemnych na stronie internetowej www.sts.pl i posiadają internetowe konto do zawierania zakładów wzajemnych, założone zgodnie z Regulaminem Gry.

Jakie zakłady nie biorą udziału w promocji?

W Akcji nie są brane pod uwagę zakłady, które zostały anulowane lub wypłacone przy użyciu mechanizmu Cash-out oraz zakłady STS Bezpieczny, zakłady Betgames, zakłady na sporty wirtualne, MaxiKombi, Superoferta i Hit Dnia.

Kiedy przyznawane są bonusy?

Bonusy są przyznawane do godziny po spełnieniu warunków, najpóźniej do dnia 15.06.2020 r. do godz. 23:59.

Jakiej wysokości bonus mogę otrzymać?

Po spełnieniu warunków promocji Klient otrzyma doładowanie konta bonusowego kwotą stanowiącą równowartość 50% pierwszego wpłaconego depozytu po zapisaniu się do akcji, maksymalna kwota bonusu wynosi 200,00 zł dla jednego Uczestnika. Klient w ramach akcji jest uprawniony do otrzymania tylko jednego doładowania bonusowego.

Jak wypłacić otrzymany bonus?

W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 25 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 75 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

Do kiedy trwa akcja?

Akcja trwa od dnia 11.06.2020 r. od godz. 01:00 do dnia 14.06.2020 r. do godz. 23:59.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021