Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

BONUS NA START dla nowo zarejestrowanych graczy w Milenium

BONUS NA START to specjalna promocja dla nowo zarejestrowanych graczy internetowych Milenium. Załóż konto i odbierz równowartość pierwszej wpłaty aż do 760 zł!

 • Jak skorzystać z BONUSU NA START?

Załóż internetowe konto gracza i zaznacz pole „Chcę otrzymać BONUS NA START” w formularzu rejestracyjnym. W terminie 10 dni od weryfikacji konta dokonaj pierwszej wpłaty. Następnie obróć czterokrotnie kwotę pierwszego depozytu – masz na to aż 60 dni.

Do promocji zaliczane są kupony z minimum trzema zdarzeniami (minimalny kurs pojedynczego zdarzenia: 1,20) i minimalnym kursem ogólnym 2,00. Dzienny limit obrotu zaliczanego do obrotu wynosi 10%. Po spełnieniu warunków promocji otrzymasz od nas bonus w wysokości Twojej pierwszej wpłaty – maksymalnie do 760 zł.

Najczęstsze pytania

 • Czy otrzymany bonus mogę od razu wypłacić na swoje konto bankowe?
  Tak, ale dopiero po dokonaniu obrotu zgodnie z regulaminem promocji. Bonus przyznawany jest w postaci dodatkowych pieniędzy na konto gracza, dlatego środki te można wypłacić lub wykorzystać do zawierania kolejnych zakładów sportowych.
 • Mój zakład w momencie zatwierdzenia miał cztery zdarzenia z kursem ogólnym 2,86. Niestety, jedno ze zdarzeń zostało unieważnione (zwrot po kursie 1,0) i kurs ogólny spadł do 1,99. Czy ten zakład zostanie zaliczony do wymaganego obrotu?
  Niestety nie. Kupony zaliczane są do wymaganego obrotu na podstawie ich kursów z chwili rozliczenia zakładu.
 • Mam kartę Ligi Mistrzów Milenium zarejestrowaną w punkcie stacjonarnym. Czy mogę wówczas otrzymać BONUS NA START w internecie?
  Tak. Aby skorzystać z promocji dla nowych graczy internetowych, wystarczy dokonać pełnej rejestracji na www.milenium.pl.
 • Podczas rejestracji konta internetowego zapomniałem zadeklarować chęć otrzymania BONUSU NA START. Czy mogę go jeszcze otrzymać?
  Niestety nie. Aby go otrzymać, należy zaznaczyć pole „Chcę otrzymać BONUS NA START” w formularzu podczas rejestracji.
 • Czy do wymaganego obrotu zaliczają się zakłady Totalizatora?
  Nie. Do wymaganego obrotu zaliczają się wyłącznie zakłady bukmacherskie – w tym zakłady na żywo.
 • Zawarłem zakład rozpisowy. Czy kwota tego zakładu zaliczy się do wymaganego obrotu?
  Nie, zakłady rozpisowe nie zaliczają się do wymaganego obrotu.
 • Na czym polega dzienny limit 10% kwoty obrotu?
  Limit ten oznacza, że w jednym dniu kalendarzowym maksymalna kwota obrotu zaliczana do warunków bonusu wynosi 10%.
  Przykład: pierwszy depozyt gracza wyniósł 200 zł. Wymagana kwota obrotu jest wówczas równa 800 zł (czterokrotność pierwszej wpłaty). Wobec tego w jednym dniu do promocji zaliczone zostaną kupony rozliczone w tym dniu za kwotę nie większą niż 80 zł, bo tyle wynosi 10% dziennego limitu.
  Jeśli w jednym dniu kalendarzowym rozliczone zostaną zakłady za 200 zł, do promocji nadal zaliczy się kupony za kwotę równą 80 zł.
 • Mój dzienny limit obrotu wynosi 80 zł. Dziś rozliczył mi się pierwszy kupon o godz. 12:00 za stawkę 100 zł. Czy zostanie on wliczony do promocji?
  Nie, ponieważ dzienny limit kwoty obrotu zostałby przekroczony. Jednak rozliczenie w tym samym dniu, w późniejszym czasie (np. o godz. 14:00), kolejnego kuponu zagranego np. za 70 zł spowoduje zaliczenie tej kwoty do promocji.
 • Mój dzienny limit kwoty obrotu wynosi 80 zł. Jednego dnia rozliczyły mi się trzy kupony w następującej kolejności: pierwszy za kwotę 40 zł, drugi za 30 zł, a trzeci za 20 zł. Czy trzeci kupon zaliczy się do promocji?
  Nie, ponieważ dzienny limit kwoty obrotu zostałby przekroczony. W tym przypadku uwzględnione zostanie 70 zł kwoty obrotu (za dwa pierwsze kupony), a kupon zagrany za 20 zł nie będzie brany pod uwagę.
 • Czy kolejność zawierania zakładów ma znaczenie?
  Nie. Przypisanie kuponu do dnia promocji odbywa się wyłącznie według daty i godziny rozliczenia kuponu. Znaczenie ma zatem kolejność rozliczania zakładów w danym dniu kalendarzowym.
 • W jaki sposób ustala się kolejność rozliczenia kuponów?
  Pod uwagę bierze się datę i godzinę rozliczenia kuponów.
 • O co chodzi z kolejnością rozliczenia kuponów? Jaki ma to wpływ na promocję?
  Ponieważ dzienny limit kwoty obrotu wynosi 10%, ważna jest kolejność rozliczania kuponów. Warto zatem sprawdzać, czy któryś z nich nie przekracza limitu.
 • Przykład dla gracza, którego dzienny limit obrotu wynosi 80 zł:
  Graczowi rozliczyły się w danym dniu cztery kupony: o godz. 8:00 za 50 zł, o 8:30 za 20 zł, o 9:30 za 10 zł, o 9:55 za 20 zł. Już stawki pierwszych trzech kuponów dają zatem kwotę równą 80 zł, zatem taka też będzie kwota obrotu zaliczona graczowi w danym dniu do promocji.
  Czwarty kupon (za 20 zł) nie zostanie wzięty pod uwagę, ponieważ doszłoby do przekroczenia dziennego limitu (50 zł + 20 zł + 10 zł + 20 zł = 100 zł > 80 zł).
 • Jak mogę najszybciej osiągnąć wymaganą kwotę obrotu, aby otrzymać pełny bonus?
  Wymaganą kwotę obrotu można zrealizować już w 10 dni. Konieczne jest do tego codzienne rozliczenie kuponów w tym czasie za równowartość 10% kwoty obrotu. W takim przypadku 100% BONUSU NA START gracz uzyska już po 10 dniach.
 • Czy do promocji zaliczają się kupony z jednym lub dwoma zdarzeniami?
  Nie. W promocji BONUS NA START biorą udział kupony z minimum trzema zdarzeniami, w których minimalny kurs każdego zdarzenia wynosi 1,20.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021