Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Bonus Mikołajkowy w STS – zwrot 20 PLN

Zakłady bukmacherskie STS mają dla Ciebie prezent od świętego Mikołaja. Interesujesz się sportem? Tylko dziś (06.12. 01:00 – 23:59) wrzuć na kupon AKO trzy wybrane przez Ciebie zdarzenia.

Nie zwlekaj. Zagraj przygotowany przez siebie kupon za równe 41 PLN z konta depozytowego. Pamiętaj: minimalny kurs całego kuponu musi wynieść 2.00. Co dalej? Są dwa scenariusze!

Jeśli okażesz się ekspertem i wygrasz pieniądze trafią na Twoje konto depozytowe. Jeśli przegrasz otrzymasz od nas 20 PLN na konto bonusowe.

wejdź i sprawdź ofertę

Nie masz jeszcze konta w STS? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu)

Na czym polega akcja?

Akcja polega na zawarciu z konta depozytowego kuponu AKO dokładnie za 41 PLN, na którym będą znajdować wyłącznie trzy zdarzenia z oferty przedmeczowej. Każde zdarzenie musi mieć minimalny kurs 2,00. Kupon musi zostać zawarty z użyciem środków z konta depozytowego lub z użyciem zweryfikowanej Karty STS. Jeżeli kupon zostanie rozliczony jako przegrany do godz. 23:59 dnia 06.12.2019 r. Klient otrzyma doładowanie konta bonusowego w wysokości 20 PLN.

Czy akcja jest dla wszystkich?

Uprawnione do odebrania bonusu są wszystkie osoby, które uczestniczą w zakładach wzajemnych na stronie internetowej www.sts.pl i posiadają internetowe konto do zawierania zakładów wzajemnych, założone zgodnie z Regulaminem Gry lub zawierają zakłady w Punktach STS.

Jakie zakłady nie biorą udziału w promocji?

W Akcji nie są brane pod uwagę zakłady, które zostały anulowane lub wypłacone przy użyciu mechanizmu Cash-out oraz zakłady STS Bezpieczny, zakłady zawarte z użyciem środków z konta bonusowego, zakłady NA ŻYWO, MaxiKombi, Superoferta i Hit Dnia, zakłady rozliczone w części lub całości przez Organizatora jako zwrot oraz zakłady zawarte z użyciem środków bonusowych z Karty STS.

Kiedy przyznawane są bonusy?

Bonusy zostaną przyznane najpóźniej dnia 11.12.2019 r. do godz. 23:59.

Jakiej wysokości bonus mogę otrzymać?

Po spełnieniu warunków promocji Klient może otrzymać doładowanie konta bonusowego lub Karty STS w wysokości 20 PLN. Klient może zawrzeć dowolną ilość kuponów, jednakże w ramach akcji jest uprawniony do otrzymania tylko jednego doładowania bonusowego.

Jak wypłacić otrzymany bonus?

W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 20 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 60 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

Do kiedy trwa akcja?

Akcja odbywa się w dniu 06.12.2019 r. od godz. 01:00 do godz. 23:59.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021