Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Black Friday w STS – kupon nie wszedł? Zwrot 14 PLN

Jesteś sportowym ekspertem? Szukasz oferty specjalnej z okazji Black Friday w zakładach bukmacherskich? Przygotuj dziś zakład AKO złożony z minimum trzech zdarzeń o kursie minimalnym 1,50 każde.

Zagraj w STS przygotowany kupon za równe 29 PLN z konta depozytowego. Pamiętaj: akcja jest ważna tylko dziś (29.11) w godzinach 01:00 – 23:59, a Twój kupon musi zostać rozliczony w czasie jej trwania.

Co dalej? Są dwa scenariusze. Jesteś ekspertem i wygrałeś? Świetnie, wygrana trafi na Twoje konto depozytowe. Jeśli tym razem Ci się nie powiodło bukmacher ten zwróci Ci 14 PLN na konto bonusowe.

wejdź i sprawdź ofertę

Nie masz jeszcze konta w STS? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu).

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Na czym polega akcja?

Akcja polega na zawarciu kuponu AKO dokładnie za 29 PLN, na którym będą znajdować wyłącznie trzy zdarzenia z oferty przedmeczowej. Każde zdarzenie musi mieć minimalny kurs 1,50. Kupon musi zostać zawarty z użyciem środków z konta depozytowego lub na Kartę STS w przypadku zawarcia kuponu w Punkcie STS. Jeżeli kupon zostanie rozliczony jako przegrany do godz. 23:50 dnia 29.11.2019 r. Klient otrzyma doładowanie konta bonusowego lub Karty STS w wysokości 14 PLN.

Czy akcja jest dla wszystkich?

Uprawnione do odebrania bonusu są wszystkie osoby, które uczestniczą w zakładach wzajemnych na stronie internetowej www.sts.pl i posiadają internetowe konto do zawierania zakładów wzajemnych, założone zgodnie z Regulaminem Gry lub zawierają zakłady w Punktach STS.

Jakie zakłady nie biorą udziału w promocji?

W Akcji nie są brane pod uwagę zakłady, które zostały anulowane lub wypłacone przy użyciu mechanizmu Cash-out oraz zakłady STS Bezpieczny, zakłady NA ŻYWO, MaxiKombi, Superoferta i Hit Dnia, zakłady rozliczone w części lub całości przez Organizatora jako zwrot oraz zakłady zawarte z użyciem środków bonusowych z Karty STS.

Kiedy przyznawane są bonusy?

Bonusy zostaną przyznane najpóźniej dnia 04.12.2019 r. do godz. 23:59.

Jakiej wysokości bonus mogę otrzymać?

Po spełnieniu warunków promocji Klient może otrzymać doładowanie konta bonusowego lub Karty STS w wysokości 14 PLN. Klient może zawrzeć dowolną ilość kuponów, jednakże w ramach akcji jest uprawniony do otrzymania tylko jednego doładowania bonusowego.

Jak wypłacić otrzymany bonus?

W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 10 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 30 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

Do kiedy trwa akcja?

Akcja odbywa się w dniu 29.11.2019 r. od godz. 01:00 do godz. 23:59.

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021