Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Z okazji Black Friday tylko dziś bonus, którego wielkość zależy tylko i wyłącznie od Ciebie!

Grając w piątek (23.11), możesz dostać nawet 50 PLN bonusu tylko za to, że grasz na STS. Pamiętaj liczą się tylko zakłady rozliczone do końca dnia. Skąd wiadomo, jaki bonus otrzymasz? To proste. Mamy dwa progi. Jeśli zagrasz za co najmniej 50 PLN, ale nie przekroczysz 249,99 PLN obrotu, to 10 PLN trafi na Twoje konto bonusowe. Jeśli zaś zagrasz za 250 PLN i więcej, dostaniesz 50 PLN.

Bonus tylko za to, że grasz. Ty decydujesz, jaki voucher otrzymasz. Jeśli podczas Black Friday (23.11.18 1:00-23:59) obrócisz od 50 do 249,99 PLN, dostaniesz 10 PLN bonusu. Jeśli zaś zagrasz za co najmniej 250 PLN, zgarniesz 50 PLN bonusu.

Najczęściej zadawane pytania

 • FAQ Na czym polega akcja?
  STS przekazuje voucher każdemu Użytkownikowi STS.pl, m.sts.pl lub aplikacji w systemie Android lub iOS, który w dniu 23 listopada 2018 roku (od godziny 01:00 do godziny 23:59) obstawi co najmniej jeden zakład zgodnie z przedziałami: 50zł – 249,99zł -> nagroda: voucher 10 PLN 250zł lub więcej -> nagroda: voucher 50 PLN Do akcji będą wliczane te zakłady, które zostaną rozliczone w trakcie jej trwania z kursem wyższym niż 2.0, i które zostały zawarte z konta depozytowego.
 • FAQ Czy bonus jest dla wszystkich?
  Tak, bonus jest dla wszystkich Klientów STS.pl, m.sts.pl lub aplikacji w systemie Android lub iOS.
  FAQ Co jeśli zawrę zakład 23 listopada, a zostanie on rozliczony 24 listopada?
  Stawka tego zakładu nie zostanie wliczona do obrotu, który wykonasz 23 listopada. Liczą się tylko kupony zawarte i rozliczone tego samego dnia.
 • FAQ Jak odebrać bonus?
  Nagroda w postaci vouchera z kodem promocyjnym, który uprawnia do doładowania konta bonusowego na www.sts.pl z wyłącznym przeznaczeniem na zawieranie zakładów u Organizatora, zostanie przyznana po spełnieniu warunków udziału w Akcji, najpóźniej w środę 28 listopada 2018.
 • FAQ Ile bonusów mogę otrzymać?
  W ramach akcji możesz otrzymać tylko jeden voucher. Maksymalnie w ramach całej akcji możesz otrzymać bonus o maksymalnej wartości 50 złotych.
 • FAQ Co w sytuacji, gdy na swoim koncie bonusowym mam aktywne środki?
  Pamiętaj, że konto bonusowe można zasilić kolejnym otrzymanym voucherem w momencie gdy poprzedni bonus zostanie w całości wykorzystany lub wszystkie zawarte za niego zakładu zostaną rozliczone. Jeśli masz aktywne środki na koncie bonusowym wykorzystaj je zanim doładujesz swoje konto bonusem z akcji Pewna Kasa.
 • FAQ Jak wypłacić otrzymany bonus?
  W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Np. otrzymując 20 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 60 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.
 • FAQ Do kiedy trwa akcja?
  Akcja trwa w dniu 23 listopada 2018 roku od godziny 01:00 do godziny 23:59.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021