Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

#BiletDlaMuhara już teraz?

Karlo Muhar rozegrał w tym sezonie aż 30 meczów dla Lecha Poznań. Gdyby nie oficjalne dane na Transfermarkt, nie sądzilibyśmy, że Dariusz Żuraw tak często na niego stawia. To wydaje się kompletnym nieporozumieniem.

Niby w tym czasie strzelił dwa gole i zanotował tyle samo asyst, ale w gruncie rzeczy nie dał się poznać z dobrej strony. Stał się wręcz kozłem ofiarnym. Może nagonka na niego jest zbyt duża, ale w gruncie rzeczy można ją zrozumieć, skoro zajmuje on miejsce Jakubowi Moderowi.

Moder co prawda ma na swoim koncie tylko jeden mecz mniej od Muhara w tym sezonie, ale Chorwat rozegrał łącznie aż 737 minut więcej. To w dokładnym przeliczeniu ponad osiem pełnych spotkań. A wystarczy napisać, że 21-letni Polak prezentuje się zdecydowanie lepiej na boisku, ma lepsze statystyki (2 asysty i 4 gole) i wykazuje większy potencjał od swojego konkurenta, który co chwilę popełnia rażące błędy.

BiletDlaMuhara – Moder zmieni Muhara lub Muhar Modera? (zakłady dostępne w Betfan)

  • Tak – 1.57
  • Nie – 2.20

Lech Poznań – Pogoń Szczecin

  • 1 – 1.64
  • X – 3.85
  • 2 – 5.50

Stąd też akcja #biletdlaMuhara. Kibice „Kolejorza” chcą, by 24-letni piłkarz oddał miejsce w składzie Moderowi. Dlatego też zastanawiamy się, czy w następnym meczu Żuraw ugnie się pod presją kibiców i posadzi Chorwata na ławce rezerwowych w najbliższym meczu z Pogonią Szczecin. Nasi analitycy sądzą, że raczej nie zobaczymy go w pierwszym składzie. Ale za to najpewniej zmieni on Modera.

Karlo Muhar (urodzony 17 stycznia 1996) jest profesjonalnym chorwacki piłkarz grający na pozycji pomocnika dla Lecha Poznań. 5 czerwca 2019 r. podpisał czteroletni kontrakt z Lechem Poznań. Zadebiutował w Lechu 20 lipca 2019 r. w meczu przeciwko obrońcy Piasta Gliwice

wejdź i sprawdź ofertę

Kod bonusowy w BetFan 2020

Co zyskam, wpisując kod promocyjny BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

Bukmacher ten uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021