Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Biden, Trump, a może West? Wybory w USA według bukmacherów

Donald Trump, Joe Biden, a może… Kanye West? 3 listopada w Stanach Zjednoczonych odbędą się wybory prezydenckie, a rywalizacja o tytuł głowy państwa nabiera rozpędu.

NIE CHCĄ ŚWIEŻOŚCI

Przede wszystkim wydawało się, że dojdzie do reelekcji Trumpa. Jeszcze kilka miesięcy temu inny scenariusz nie wchodził w grę. Oczywiście właściwie od początku Biden był jego głównym konkurentem, ale nie spodziewano się, że faktycznie ma szanse go wyprzedzić. Tak się jednak stało. Każdy kolejny sondaż jest dla niego. Czasami przewaga jest wynosi nawet kilkanaście punktów procentowych.

Zastanawiające jest to, że odkąd Barack Obama przestał być prezydentem USA, to tamtejsi mieszkańcy w ogóle nie domagają się świeżej krwi. Trump ma 74 lata, a Biden niebawem skończy 78 lat. To jego trzecia w życiu walka o Biały Dom. Wiecie, że został wybrany po raz pierwszy do Senatu w 1972 roku, kiedy prezydentem był Richard Nixon? Czyli wtedy, gdy Wojciech Fortuna zdobył złoty medal dla Polski na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Sapporo.

CZEGO CHCE KANYE WEST?

Za Bidenem przemawia doświadczenie i możliwe, że właśnie m.in. z tego powodu Amerykanie wybiorą go na prezydenta. Gdyby tak się faktycznie stało, zostałby najstarszym prezydentem USA. Ale Trump jeszcze się nie poddał. Spekuluje się, że to on stoi za tym, by Kanye West startował na prezydenta. To jego przyjaciel, który – według plotek – miałby mu „dać” głosy Afroamerykanów.

– Musimy teraz zrealizować obietnicę Ameryki, ufając Bogu, jednocząc naszą wizję i budując naszą przyszłość. Będę kandydował na prezydenta Stanów Zjednoczonych – napisał na Twitterze raper. Możliwe, że to działanie, które ma wspierać Trumpa. Albo promocja nowej płyty. Lub faktycznie sądzi on, że uda mu się wygrać wybory, które odbędą się za niespełna cztery miesiące.

BETFAN już teraz możecie typować, jakiego wyboru dokonają Amerykanie. Według analityków legalnego polskiego bukmachera na 56% postawią oni na Bidena. 42% szans na Trump. Reszta kandydatów – w tym West – będzie dla nich tylko tłem.

Co zyskam, wpisując kod promocyjny BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

Bukmacher ten uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021