Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Bezpieczny kupon STS na skoki w Zakopanem

Polski weekend skoków nie mógł obyć się bez czegoś specjalnego! Co powiecie na bezpieczny zakład z okazji Pucharu Świata w Zakopanem? Typuj zawody na Wielkiej Krokwi w STS, wygrywaj lub odbierz zwrot nawet do 100 PLN w razie niepowodzenia!

  1. DOŁĄCZ DO AKCJI
    Zaloguj się na koncie gracza i zapisz się do akcji klikając: WEŹ UDZIAŁ.
  2. OBSTAW KUPON
    Wytypuj kupon z minimum 1 zdarzeniem dotyczącym konkursu Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem.
  3. ODBIERZ DO 100 PLN
    Jeśli Twój kupon okaże się nietrafiony otrzymasz 50% zwrotu postawionej stawki na konto bonusowe, nawet do 100 PLN.

Nie masz jeszcze konta w STS? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN

Na czym polega akcja?

Akcja polega na zawarciu z konta depozytowego kuponu SOLO lub AKO na którym znajdzie się minimum jeden dowolny zakład na PŚ w skokach narciarskich w Zakopanem z oferty przedmeczowej lub LIVE. Jeżeli zakład zostanie rozliczony jako przegrany do godz. 23:59 dnia 17.01.2021 r. Klient otrzyma doładowanie konta bonusowego kwotą stanowiącą 50% stawki zakładu (maksymalnie do 100 PLN).

Jakie zakłady nie biorą udziału w promocji?

W Akcji nie są brane pod uwagę zakłady, które zostały wypłacone przy użyciu mechanizmu Cash-out oraz zakłady STS Bezpieczny, zakłady użyte z wykorzystaniem środków z konta bonusowego, MaxiKombi, Superoferta i Hit Dnia oraz zakłady rozliczone w części lub całości przez Organizatora jako zwrot.

Jakiej wysokości bonus mogę otrzymać?

Po spełnieniu warunków promocji Klient może otrzymać doładowanie konta bonusowego w wysokości 50% stawki na kupon. Maksymalna kwota bonusu stanowi 100 PLN.

Do kiedy trwa akcja?

Akcja trwa od dnia 15.01.2021 r. od godz. 01:00 do dnia 17.01.2021 r. godz. 23:59.

Co muszę zrobić aby wziąć udział w Akcji?

Aby wziąć udział w Akcji Klient musi posiadać konto do zawierania zakładów wzajemnych na www.sts.pl oraz potwierdzić chęć udziału w Akcji poprzez kliknięcie w button „weź udział” na stronie internetowej Organizatora STS lub w aplikacji mobilnej STS, w sekcji Bonusy i akcje.

Kiedy przyznawane są bonusy?

Bonusy zostaną przyznane najpóźniej do 3. dni po zakończeniu Akcji.

Jak wypłacić otrzymany bonus?

W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 50 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 150 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021