Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Bezpieczne zakłady bukmacherskie

Angażując się w gry hazardowe trzeba zwrócić uwagę na kilka czynników. Jest to ryzykowna zabawa, powinna więc być przemyślana oraz realizowana z głową. Ta nowoczesna forma rozrywki zachęca swoją łatwą dostępnością, wystarczy mieć 18 lat oraz trochę pieniędzy. Nie trzeba nawet wychodzić z domu – zakłady bukmacherskie prężnie funkcjonują w świecie wirtualnym. Najważniejszą rzeczą, jaką trzeba wziąć pod uwagę, jest stan finansów. Nie można używać do gry pieniędzy, które są nam potrzebne. W razie przegranej zostaniemy z pustym portfelem i niezapełnioną lodówką lub nieopłaconymi rachunkami. Dobrze jest mieć osobną pulę środków przeznaczoną tylko do gier, której utrata nie będzie stanowić problemu. Najlepiej, gdyby były to nasze własne pieniądze, niepochodzące z pożyczki. Ważny jest również wybór odpowiedniego miejsca, w którym zamierzamy grać.

Legalnie działające zakłady bukmacherskie muszą posiadać specjalną licencję, która umożliwia im prowadzenie działalności. W Polsce istnieje kilkanaście takich instytucji. Gra u bukmachera bez licencji może zakończyć się karą finansową i koniecznością zwrotu całej wygranej kwoty. Bezpieczniej jest korzystać z usług sprawdzonej, legalnie funkcjonującej firmy.

Powrót do grania i typowania

Po przymusowej przerwie spowodowanej epidemią coraz więcej lig piłkarskich wznawia rozgrywki. Nie tylko zawodowi piłkarze spragnieni byli powrotu meczowych emocji. Na wznowienie wielu sportowych imprez czekali też legalni bukmacherzy i typerzy. Oferta zakładów sportowych jest z dnia na dzień coraz bogatsza. Grają już między innymi ligi niemiecka, austriacka, polska, hiszpańska, portugalska, izraelska, białoruska, chorwacka, serbska, czeska, duńska, wietnamska, koreańska, kostarykańska. Odbywa się też sporo spotkań towarzyskich. Dużą zagadką dla typujących była forma ulubionych zespołów. Po wznowieniu normalnego grania, o ile można o takim mówić w przypadku meczów rozgrywanych bez udziału kibiców, trafiło się trochę niespodzianek. Faworyci raczej utrzymali dobrą dyspozycję, ale skuteczne typowanie poszczególnych spotkań nie należy do najłatwiejszych.

Bezpieczniejszym rozwiązaniem może okazać się w tej sytuacji typowanie meczów live. Po kilkunastu minutach spotkania łatwiej ocenić, jak dana drużyna weszła w mecz, czy pojawiają się strzały, rzuty rożne, innymi słowy, czy przedmeczowy faworyt bukmacherów faktycznie dobrze rokuje w ostatecznym rozrachunku. Większość firm bukmacherskich na polskim rynku przygotowała dla swoich klientów okolicznościowe bonusy związane z powrotem rozgrywek ligowych. Branża zakładów sportowych powoli podnosi się z kolan. Obroty większości firm bukmacherskich po zawieszeniu większości imprez sportowych drastycznie spadły. Najwięksi gracze jednak przetrwali i powoli starają się odzyskać część utraconych na skutek pandemii koronawirusa przychodów. Działalność wznowiły też punkty naziemne. Doświadczeni gracze mogą wreszcie wybierać z oferty spotkania rozgrywane realnie, a nie tylko wirtualnie.

W czasie najgorszej piłkarskiej posuchy wielu typerów decydowało się obstawiać symulowane mecze lig piłkarskich. O ich wyniku decydował algorytm komputerowy opierając się na rzeczywistych wynikach poszczególnych drużyn. Mniej skłonni do podejmowania ryzyka próbowali swoich sił w obstawianiu e-sportu. Na szczęście dziś wybór spotkań i dyscyplin do typowania jest już całkiem spory i każdy może wybrać coś atrakcyjnego dla siebie.

Amulet bukmachera

Każda grupa społeczna posiada swoje zwyczaje oraz przesądy. Wiara w magiczne działanie przedmiotów oraz czynności nie zaszkodzi, a może pomóc szczęściu trafić akurat na nas. Jedną z dziedzin, w której funkcjonuje wiele wierzeń, są gry hazardowe. Zakłady bukmacherskie to ryzykowne działania, w których w dużej mierze trzeba zdać się na ślepy los. Jeżeli nie można zrobić niczego poza zastosowaniem swojej intuicji oraz przeczuć, dobrze jest mieć przy sobie amulet. Graczom dobrze znany jest motyw króliczej łapki, zwyczaj ten istnieje od bardzo dawna. Ze zdobyciem stopki wiązało się wiele reguł. Zwierzę musiało zostać złapane o odpowiedniej porze przez wyznaczoną do tego osobę. Nie był to przypadkowy człowiek, ale ktoś, kto wyróżniał się jakąś cechą charakteru lub wyglądu. Odcinano tylko lewą łapkę, w czasie, kiedy zwierzę jeszcze żyło.

W dzisiejszych czasach królicze amulety są mniej drastyczne, ponieważ w większości przypadków stanowią tylko imitację, nie pochodzą od prawdziwego zwierzaka. Osoby obstawiające zakłady bukmacherskie nie zrezygnowały z tego symbolu, który kojarzy się z płodnością i szczęściem, a tego nie może graczowi zabraknąć. Taki amulet jest znany i używany na całym świecie, co potwierdza jego skuteczność.

Jak obstawiać sporty wirtualne?

Obecnie sporty wirtualne stają się coraz bardziej popularniejszą formą rozrywki wśród graczy i nie tylko. Bukmacherzy prowadzące zakłady bukmacherskie starają się dostarczać coraz to nowe zdarzenia sportowe na które będą mogli sprzedawać kupony a gracz będzie mógł się zakładać o wyniki rozgrywek sportowych.

Obstawianie sportów wirtualnych jest bardzo łatwe. Wchodząc do zakładu bukmacherskiego wystarczy na pierwszy rzut oka rozejrzeć się za statystykami dotyczącymi danej rozgrywki, następnie wysyłamy interesujący nas kupon, chwilkę czekamy i gotowe.
Problem powstaje natomiast wtedy, kiedy musimy włączyć nasze myślenie i zastanowić się jak z sensem obstawić wybraną przez nas wydarzenie sportowe.

Nie da się wchodząc do zakładu bukmacherskiego zastanowić się na spokojnie nad tą kwestią, gdyż taką rzecz musimy przemyśleć i na kartce rozpisać sobie typy czy też zakłady i później poczekać, aż ukaże nam się wyniki meczu. Tak przyjętą przez nas zasadę grania powinniśmy kilka razy powtórzyć jeżeli chcemy się wkręcić w tego rodzaju sporty wirtualne.
Jeżeli tak przetestowana przez nas kilka razy reguła uda nam się i będziemy z niej usatysfakcjonowani, wtedy dopiero możemy spróbować zagrać na prawdziwe pieniądze.

Obstawianie zakładów na żywo. Co trzeba wiedzieć?

Obstawianie zakładów na żywo zawsze wiąże się z większą presją ze względu na czas jaki mamy, aby zawrzeć odpowiedni zakład. Jednak osoby bardzo dobrze zaznajomione z zakładami na żywo wiedzą, że można bardzo dobrze na nich zarobić. Jednym z kluczowych czynników do obstawienia zakładu na żywo jest nasza znajomość oraz wcześniejsza analiza obu zespołów! Tak, jest to tak naprawdę kluczowy czynnik podejmując się zakładów na żywo. Istnieje wiele drużyn, które tracą wiele godzin w drugich połowach, są też takie, które w większości meczów nadrabiają straty punktowe dopiero w drugich połowach, rozgrywając pierwszą część spotkania bardzo przeciętną.

Najczęściej nie znając schematów gry poszczególnych drużyn w pewnym momencie wydaje nam się, że drużyna jest zrezygnowana i nie jest w stanie złamać defensywy rywala. Jednak może okazać się, iż drużyna ta kumuluje siły na ostatnie 20 minut spotkania i w większości przypadków odrabia straty. Istnieją również drużyny, które po strzeleniu gola potrafią bardzo skutecznie się bronić i w większości przypadków wygrywają spotkanie. Również zwracałbym uwagę na drużyny, które mają bardzo mało remisów w lidze, a wynik w późnym etapie meczu jest remisowy. Bardzo często drużyna taka będzie atakować i grać albo o wszystko albo o nic. Prawdopodobieństwo, że remisu w tym spotkaniu nie będzie jeszcze wzrasta wraz z tym, jeżeli rywal ma ich również mało. Wtedy obie drużyny się otworzą, aby któraś z nich mogła zwyciężyć i zebrać 3 punkty. Czerwona kartka w spotkaniu również może spowodować przegranie spotkania (chociaż niekiedy drużyna gra nawet lepiej bądź nastawia się na defensywę i nie przegrywa), jednak najistotniejsza jest wtedy umiejętność drugiej drużyny, aby wykorzystać przewagę (najczęściej drużyny grające wysokim posiadaniem piłki potrafią to wykorzystać, natomiast te bez dużego posiadania już niekoniecznie).


Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin Telefon zaufania dla osób uzależnionych behawioralnie (w tym od hazardu): 801 889 880(czynny codziennie w godz. 17-22) Serwis LegalnyBukmacher.com,przeznaczony jest TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Prezentujemy na swoich łamach tylko te zakłady bukmacherskie, które posiadają zezwolenie do urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów.
  • Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
  • Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
  • LV Bet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK;
  • Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
  • eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
  • forBET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016;
  • STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
  • SuperBet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.4.2017;
  • TOTALbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.12.2017;
  • PZBuk zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.26.2017;
  • Betclic zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.26.2017;
  • BetFan zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.3.2018
  • Ewinner zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.29.2017
  • Typiko zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.30.2017
  • Traf ZW zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.3.2018
  • Polski Bukmacher zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.28.2017
  • Noblebet licencja nr PS4.6831.28.2017
Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem Korzystając z serwisu Legalny Bukmacher godzisz się na otrzymywanie materiałów marketingowych, które są jego integralną częścią. Nieodłącznym elementem portalu Legalny Bukmacher są np. banery reklamowe, na których możemy promować swoje usługi i produkty oraz usługi i produkty podmiotów z nami współpracującymi. Materiały promocyjne możemy przesyłać naszym Subskrybentom także w ramach newslettera. Możesz być pewny, że nie będziemy nadużywać tej możliwości starając się udostępniać tylko takie informacje, których możesz od nas oczekiwać.
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x