Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Bezpieczne skoki narciarskie w Wiśle czyli Puchar Świata z STS 10 PLN!

Wielkimi krokami nadchodzi inauguracja Pucharu Świata w skokach narciarskich! Już w weekend pierwsze zmagania w Wiśle, kto będzie ich faworytem? Ciężko stwierdzić, dlatego zakłady bukmacherskie STS dają Ci możliwość bezpiecznej gry w ramach której uzyskasz zwrot w razie niepowodzenia!

wejdź i sprawdź ofertę

Nie masz jeszcze konta w STS? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu).

Jak to zwykle w poprzednich latach bywało, początki sezonów zwiastowały dużą ilość niespodzianek, kiedy niekoniecznie górowali faworyci! Każdy ze skoczków jednak będzie chciał już na początku zapisać do klasyfikacji jak największą ilość punktów. Kto zwycięzcy w niedzielnym konkursie indywidualnym: Kamil Stoch, zeszłoroczny dominant Ryoyu Kobayashi a może jeszcze ktoś inny?

Jedna wielka niewiadoma! Właśnie dlatego na premierowy konkurs Pucharu Świata 2019/2020 STS daje Ci możliwość bezpiecznej gry! Postaw kupon SOLO za dokładnie 21 PLN na zwycięzce konkursu w Wiśle. Są dwa scenariusze. Jeśli okażesz się ekspertem i trafisz, boTwój faworyt wygra, to pozostaje cieszyć Ci się z wygranej. W razie niepowodzenia otrzymasz zwrot 10 PLN na konto bonusowe!

Prosta piłka… a raczej skok. Typuj zwycięzce konkursu

Na czym polega akcja?

Akcja polega na zawarciu z konta depozytowego zakładu SOLO dokładnie za 21 PLN, na którym znajdzie się superzakład na zwycięzcę Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle . Jeżeli zakład okaże się przegrany Klient otrzyma doładowanie konta bonusowego w wysokości 10 PLN.

Czy akcja jest dla wszystkich?

Uprawnione do odebrania bonusu są wszystkie osoby, które uczestniczą w zakładach wzajemnych na stronie internetowej www.sts.pl i posiadają internetowe konto do zawierania zakładów wzajemnych, założone zgodnie z Regulaminem Gry

Jakie zakłady nie biorą udziału w promocji?

W Akcji nie są brane pod uwagę zakłady, które zostały anulowane lub wypłacone przy użyciu mechanizmu Cash-out oraz zakłady STS Bezpieczny, zakłady NA ŻYWO, MaxiKombi, Superoferta i Hit Dnia oraz zakłady rozliczone w części lub całości przez Organizatora jako zwrot.

Kiedy przyznawane są bonusy?

Bonusy zostaną przyznane najpóźniej dnia 29.11.2019 r. do godz. 23:59.

Jakiej wysokości bonus mogę otrzymać?

Po spełnieniu warunków promocji Klient może otrzymać doładowanie konta bonusowego w wysokości 10 PLN. Klient może zawrzeć dowolną ilość kuponów, jednakże w ramach akcji jest uprawniony do otrzymania tylko jednego doładowania bonusowego.

Jak wypłacić otrzymany bonus?

W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 10 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 30 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

Do kiedy trwa akcja?

Akcja trwa od 21.11.2019 r. godz. 01:00 do 24.11.2019 r. godz. 10:30.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021