Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Bezpieczne AKO na Walentynki w STS

Wyczuwamy amory w powietrzu! Świętujesz Walentynki? Niezależnie od wszystkiego, zakłady bukmacherskie STS daje taką możliwość! Skorzystaj i graj bezpiecznie, dzięki czemu otrzymasz zwrot w razie przegranej!

Masz może ochotę zagrać kupon SOLO? A może jednak jakiś duet? Tylko dziś, znajdź swojemu zakładowi drugi do pary i niech Twoja ewentualna wygrana pójdzie w górę! Dwie połówki to i dwa wyjścia: Trafiłeś? Świetnie, wygrana zasili konto gracza, a Ty powiedz sobie #wiedzialem! Scenariusz bez happy endu? Nie ma takiej opcji w dzień zakochanych. W razie przegranej bukmacher zwróci Ci połowę stawki na konto bonusowe! 

Co należy zrobić? Wrzuć na kupon dowolnie wybrane dwa zakłady o kursie ogólnym minimum 1.85. Stawka kuponu musi wynieść 14 PLN bądź wielokrotność tej kwoty (28 PLN, 42 PLN itd.) – oznacza to, że ewentualna suma zwrotu będzie zależeć od Ciebie. Na przykład, przy stawce 56 PLN, ew. zwrot wyniesie 28 PLN.

Nie masz jeszcze konta w STS? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN

wejdź i sprawdź ofertę
  1. Znajdź dwa zdarzenia (każde z nich z min. kursem 1.85) i w ciągu dnia 14.02.2020 (01:00) – 14.02.2020 (23:59) wrzuć oba (tylko te) zdarzenia na swój kupon.
  2. Nie zwlekaj. Zagraj przygotowany przez siebie kupon za stawkę 14 PLN lub wielokrotność tej kwoty tzn. 28 PLN, 42 PLN itd.. Co dalej? Są dwa scenariusze!
  3. Kupon wchodzi, wygrywasz i pieniądze trafią na Twoje konto depozytowe! W przypadku przegranej otrzymasz 50% zwrotu (aż do 50 PLN) na konto bonusowe.
Na czym polega akcja?

Akcja polega na zawarciu kuponu kuponu AKO za dokładną stawkę 14 PLN lub jej wielokrotność (28 PLN, 42 PLN, 56PLN itd.) na którym znajdą się dwa dowolne zakłady z oferty przedmeczowej z minimalnym kursem jednego zdarzenia 1,85. Kupon musi zostać zawarty z użyciem środków z konta depozytowego lub na Kartę STS w przypadku zawarcia kuponów w Punktach STS. Jeżeli zakład zostanie rozliczony jako przegrany do godz. 23:59 dnia 14.02.2020 r. Klient otrzyma doładowanie konta bonusowego lub Karty STS kwotą stanowiącą 50% stawki zakładu (maksymalnie do 50 PLN).

Czy akcja jest dla wszystkich?

Uprawnione do odebrania bonusu są wszystkie osoby, które uczestniczą w zakładach wzajemnych na stronie internetowej www.sts.pl i posiadają internetowe konto do zawierania zakładów wzajemnych, założone zgodnie z Regulaminem Gry lub zawierają zakłady w Punktach STS.

Jakie zakłady nie biorą udziału w promocji?

W Akcji nie są brane pod uwagę zakłady, które zostały anulowane lub wypłacone przy użyciu mechanizmu Cash-out oraz zakłady STS Bezpieczny, zakłady użyte z wykorzystaniem środków z konta bonusowego, zakłady NA ŻYWO, MaxiKombi, Superoferta i Hit Dnia, zakłady rozliczone w części lub całości przez Organizatora jako zwrot oraz zakłady zawarte z użyciem środków bonusowych z Karty STS.

Kiedy przyznawane są bonusy?

Bonusy zostaną przyznane najpóźniej dnia 18.02.2020 r. do godz. 23:59.

Jakiej wysokości bonus mogę otrzymać?

Po spełnieniu warunków promocji Klient może otrzymać doładowanie konta bonusowego lub Karty STS w wysokości 50% stawki na kupon. Maksymalna kwota bonusu stanowi 50 PLN. Klient może zawrzeć dowolną ilość kuponów, jednakże w ramach akcji jest uprawniony do otrzymania tylko jednego doładowania bonusowego.

Jak wypłacić otrzymany bonus?

W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 50 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 150 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

Do kiedy trwa akcja?

Akcja trwa dnia 14.02.2020 r. od godz. 01:00 do godz. 23:59.

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021