Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Bezpieczne 50% w STS na Puchar Świata w Zakopanem

Wielkie święto skoków narciarskich nadchodzi! Zakopane jak co roku zapełni się ogromną ilością polskich kibiców, mających nadzieję na biało-czerwony sukces! Kto stanie na najwyższym stopniu podium? Odłóż niepewność na bok i graj z największym bukmacherem bezpiecznie!

Fani w Polsce mają oczywiście nadzieję na sukces jednego z naszego skoczków: Kubacki potwierdzi formę? Wreszcie zaskoczy Stoch? A może nastąpi miła niespodzianka ze strony Żyły? Chętnych na doliczenie 100 punktów do klasyfikacji generalnej Pucharu Świata będzie wielu, włącznie z takimi faworytami jak Karl Geiger czy Ryoyu Kobayashi.

Nie masz do końca pewności? Zakłady bukmacherskie STS wychodzą naprzeciw i oferują możliwość bezpiecznego typowania konkursu indywidualnego w Zakopanem! Obstaw na kuponie SOLO zwycięzce konkursu z dnia 26 stycznia za dokładną stawkę 24 PLN bądź 48 PLN. Jeśli Twój typ będzie poprawny to możesz cieszyć się z wygranej, która zasili Twój depozyt! Jeśli jednak pomylisz się, to zasilimy Twój bonus na 50% wartości stawki kuponu!

Nie masz jeszcze konta w STS? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN

  • PRZYGOTUJ KUPON
    Interesujesz się sportami zimowymi? Znasz faworytów Pucharu Świata w Zakopanem? W dniach 23.01.2020 (01:00) – 26.01.2020 (14:30) wrzuć na kupon SOLO zwycięzcę konkursu indywidualnego.
  • ZAGRAJ ZA 24 PLN LUB 48 PLN
    Nie zwlekaj. Zagraj przygotowany przez siebie kupon SOLO za równe 24 PLN lub 48 PLN z konta depozytowego. Co dalej? Są dwa scenariusze!
  • ODBIERZ 50% STAWKI
    Jeśli okażesz się ekspertem od skoków narciarskich i wygrasz, pieniądze trafią na Twoje konto depozytowe. Jeśli przegrasz otrzymasz zwrot połowy stawki na konto bonusowe.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

Na czym polega akcja?

Akcja polega na zawarciu w STS kuponu SOLO za dokładną stawkę 24 PLN lub 48 PLN na którym znajdzie się zakład na zwycięzce konkursu indywidualnego PŚ w Zakopanem w skokach narciarskich z oferty przedmeczowej. Kupon musi zostać zawarty z użyciem środków z konta depozytowego lub na Kartę STS w przypadku zawarcia kuponów w Punktach STS. Jeżeli zakład zostanie rozliczony jako przegrany do godz. 23:59 dnia 26.01.2020 r. Klient otrzyma doładowanie konta bonusowego lub Karty STS w 50% kwoty stawki.

Czy akcja jest dla wszystkich?

Uprawnione do odebrania bonusu są wszystkie osoby, które uczestniczą w zakładach wzajemnych na stronie internetowej www.sts.pl i posiadają internetowe konto do zawierania zakładów wzajemnych, założone zgodnie z Regulaminem Gry lub zawierają zakłady w Punktach STS.

Jakie zakłady nie biorą udziału w promocji?

W Akcji nie są brane pod uwagę zakłady, które zostały anulowane lub wypłacone przy użyciu mechanizmu Cash-out oraz zakłady STS Bezpieczny, zakłady użyte z wykorzystaniem środków z konta bonusowego, zakłady NA ŻYWO, MaxiKombi, Superoferta i Hit Dnia, zakłady rozliczone w części lub całości przez Organizatora jako zwrot oraz zakłady zawarte z użyciem środków bonusowych z Karty STS.

Kiedy przyznawane są bonusy?

Bonusy zostaną przyznane najpóźniej dnia 31.01.2020 r. do godz. 23:59.

Jakiej wysokości bonus mogę otrzymać?

Po spełnieniu warunków promocji Klient może otrzymać doładowanie konta bonusowego lub Karty STS w wysokości 50% stawki na kupon. Klient może zawrzeć dowolną ilość kuponów, jednakże w ramach akcji jest uprawniony do otrzymania tylko jednego doładowania bonusowego.

Jak wypłacić otrzymany bonus?

W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 22 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 66 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

Do kiedy trwa akcja?

Akcja trwa od dnia 23.01.2020 r. od godz. 01:00 do dnia 26.01.2020 r. godz. 14:30.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021