Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Bezpieczne 25 PLN co tydzień na Betgames STS

Teraz w Betgames możesz wygrywać podwójnie – kwotę z kuponów plus dodatkowy procent od wygranej. Zakłady bukmacherskie STS przygotowały akcję specjalną z bezpiecznym bonusem – nawet 25 PLN. Wystarczy, że zapiszesz się do akcji, spełnisz warunki gry i nagrodę możesz odbierać w każdym nadchodzącym tygodniu!

Sprawdziłeś już zakłady na Betgames? Tylko w STS: trzy różne gry (poker, wojna, bakarat), całodobowe rozgrywki, atrakcyjne kursy. Już teraz możesz korzystać z nowoczesnego lobby oraz oczywiście grać w aplikacji mobilnej. Może już nawet je wypróbowałeś? Dołącz do nowej akcji i wygrywaj podwójnie. Zasady? Graj pokera, wojnę lub bakarat – minimalny kurs do zaliczenia kuponu do akcji to 2,00. W przeciągu tygodnia możesz prócz wygranej na kuponie, zgarnąć nawet do 25 PLN dodatkowego bonusu.

wejdź i sprawdź ofertę

Nie masz jeszcze konta w STS? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN

  1. DOŁĄCZ DO AKCJI
    Zaloguj się na swoim koncie i kliknij w przycisk: WEŹ UDZIAŁ znajdujący się na podstronie akcji. Od tego momentu liczymy stawki Twoich kuponów postawionych na Betgames!
  2. OBSTAW BETGAMES
    Graj Betgames w każdym tygodniu od poniedziałku (00:00) do niedzieli (23:59). Pamiętaj, że minimalny kurs kuponu zaliczanego do akcji to 2.00.
  3. ODBIERZ NAWET 25 PLN EKSTRA
    Jesteś ekspertem od Betgames! Otrzymasz na konto bonusowe 10% od sumy stawek wszystkich wygranych kuponów w tygodniu. Maksymalnie w ramach akcji możesz odebrać 25 PLN.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Na czym polega akcja?

Akcja polega na zawarciu z konta depozytowego zakładów SOLO, z minimalnym kursem 2,0 liczonym na moment rozstrzygnięcia zakładu, wyłącznie na wyniki gier karcianych Betgames. Zakłady muszą zostać zawarte oraz rozliczone w trakcie trwania jednego Etapu liczonego od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59.

Co muszę zrobić aby wziąć udział w Akcji?

Aby wziąć udział w Akcji należy po zalogowaniu się na swoje konto potwierdzić chęć udziału w Akcji poprzez kliknięcie w button „weź udział”.

Czy akcja jest dla wszystkich?

Akcja jest skierowana do wszystkich Klientów którzy zarejestrowali konto w serwisie sts.pl.

Co zyskuję w tej akcji?

Doładowanie konta bonusowego kwotą stanowiącą równowartość 10% stawki wygranych zakładów w danym etapie. Na przykład, Uczestnik który wygrywa zakłady za stawkę 250 PLN -> dostaje 250 x 0,88 x 0,1 = 22 PLN; Uczestnik który wygrywa zakłady za stawkę 100 PLN -> dostaje 100 x 0,88 x 0,1 = 8,80 PLN. Maksymalna kwota bonusu stanowi 25 PLN.

Ile bonusów mogę otrzymać?

Każdy Klient może otrzymać tylko jedno doładowanie bonusowe za jeden etap Akcji.

Jakie zdarzenia mogą znaleźć się na kuponie?

Wyłącznie zdarzenia z gier karcianych Betgames.

Czy wszystkie kupony biorą udział w akcji?

Nie, w Akcji nie są brane pod uwagę zakłady, które zostały anulowane lub wypłacone przy użyciu mechanizmu Cash-out oraz zakłady STS Bezpieczny, zakłady NA ŻYWO, MaxiKombi, Superoferta i Hit Dnia.

Jak wypłacić otrzymany bonus?

W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 25 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 75 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

Do kiedy trwa akcja?

Akcja startuje dnia 02.03.2020 r. i trwa aż do odwołania.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021