Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Bezpieczne 20 PLN w zakładach STS na BETGAMES + kod promocyjny!

Zainteresowałeś się zakładami na wyniki gier karcianych Betgames? A może już nawet je wypróbowałeś? Mamy coś dla każdego!
Postaw kupon SOLO lub AKO z konta depozytowego, jeśli wygrasz – świetnie. Jeśli przegrasz – bukmacher STS zwraca równowartość stawki! Maksymalna kwota zwrotu stanowi 20 PLN.

wejdź i sprawdź ofertę

Nie masz jeszcze konta ? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu).

WAŻNE: Każdy Klient ma możliwość wzięcia udziału w akcji tylko raz i otrzyma zwrot za kupony przegrane w ciągu jednej doby, liczonej od 00:00 do 23:59

Na czym polega akcja?

STS zwraca równowartość stawki przegranych zakładów na wyniki gier karcianych Betgames. Maksymalna kwota zwrotu stanowi 20 PLN.

Co muszę zrobić, by wziąć udział w akcji?

Zawrzeć kupon SOLO lub AKO z konta depozytowego, na którym znajdą się tylko zakłady na wyniki gier karcianych Betgames. Czas na zawarcie zakładów liczony jest od chwili, kiedy Klient po raz pierwszy od startu promocji zawarł zakład na gry karciane Betgames. Zakłady muszą zostać zawarte oraz rozliczone w ciągu jednej doby, tj. pomiędzy 00:00 a 23:59 tego samego dnia.

Czy akcja jest dla wszystkich?

Akcja jest skierowana do wszystkich Klientów którzy posiadają konto w serwisie sts

Co zyskuję w tej akcji?

Zwrot równowartości stawki przegranych kuponów (po odjęciu należnego podatku), zawartych oraz rozliczonych w ciągu jednej doby. Klient może zagrać za dowolną stawkę, natomiast maksymalna kwota zwrotu wynosi 20 złotych. Zwrot zostanie przekazany w formie doładowania konta bonusowego na następny dzień po zakończeniu doby, w której Klient zawierał zakłady. W ramach akcji Klient może otrzymać tylko jedno doładowanie bonusowe.

Ile zwrotów za przegrane kupony mogę otrzymać?

Każdy Klient otrzymuje jeden zwrot za kupony przegrane w ciągu jednej doby, liczonej od 00:00 do 23:59.

Jakie zdarzenia mogą znaleźć się na kuponie?

Wyłącznie zdarzenia z gier karcianych Betgames.

Czy poszczególne zdarzenia lub kupon powinny mieć konkretny, określony kurs?

Nie, wysokość kursów nie ma znaczenia.

Czy wszystkie kupony biorą udział w akcji?

Nie, w akcji nie biorą udziału kupony, na których znajdą się inne zdarzenia niż te z gier karcianych Betgames, kupony MaxiKombi, Zakład bezpieczny, wypłacone jako Cash-out, rozliczone jako zwrot.

Jak wypłacić otrzymany bonus?

W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 20 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 60 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

Do kiedy trwa akcja?

Akcja startuje 13.09.2019 r. i trwa aż do odwołania.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021