Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Bezpieczne 20 PLN na piłkę ręczną w STS

Obstaw na żywo finał Mistrzostw Świata w piłce ręcznej kobiet i odbierz bonus. Jesteś ekspertem od piłki ręcznej? Nie zaskoczył Cię skład finału Mistrzostw Świata kobiet? Świetnie! Przygotuj swój kupon na najważniejszy mecz turnieju, który odbędzie się już dziś (15.12.2019, 12:30).

Obstaw przygotowany przez siebie kupon w ofercie STS na żywo za równe 40 PLN z konta depozytowego. Pamiętaj, że kurs minimalny Twojego kuponu musi wynieść minimum 2.00. Co dalej?

wejdź i sprawdź ofertę

Nie masz jeszcze konta w STS? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN

Trafiłeś i okazałeś się ekspertem? Świetnie! Wygrana trafia na Twoje konto. Jeśli jednak tym razem Ci się nie powiodło, zwrócimy Ci 20 PLN na konto bonusowe.

Na czym polega akcja?

Akcja polega na zawarciu z konta depozytowego zakładu SOLO dokładnie za 40 PLN na którym znajdzie się dowolny zakład (z minimalnym kursem 2,00) z oferty LIVE na finał Mistrzostw Świata w piłce ręcznej kobiet w Japonii, który odbędzie się dnia 15.12.2019 r. o godzinie 12:30. Jeżeli zakład okaże się przegrany Klient otrzyma doładowanie konta bonusowego w wysokości 20 PLN.

Czy akcja jest dla wszystkich?

Uprawnione do odebrania bonusu są wszystkie osoby, które uczestniczą w zakładach wzajemnych na stronie internetowej www.sts.pl i posiadają internetowe konto do zawierania zakładów wzajemnych, założone zgodnie z Regulaminem Gry

Jakie zakłady nie biorą udziału w promocji?

W Akcji nie są brane pod uwagę zakłady, które zostały anulowane lub wypłacone przy użyciu mechanizmu Cash-out oraz zakłady STS Bezpieczny, zakłady NA ŻYWO, MaxiKombi, Superoferta, Hit Dnia, zakłady zawarte z konta bonusowego oraz zakłady rozliczone w części lub całości przez Organizatora jako zwrot.

Kiedy przyznawane są bonusy?

Bonusy zostaną przyznane najpóźniej dnia 20.12.2019 r. do godz. 23:59.

Jakiej wysokości bonus mogę otrzymać?

Po spełnieniu warunków promocji Klient może otrzymać doładowanie konta bonusowego w wysokości 20 PLN.

Czy mogę zawrzeć dowolną ilość kuponów?

Klient może zawrzeć dowolną ilość kuponów, jednakże w ramach akcji jest uprawniony do otrzymania tylko jednego doładowania bonusowego.

Jak wypłacić otrzymany bonus?

W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 20 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 60 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

Do kiedy trwa akcja?

Akcja trwa w trakcie trwania finału Mistrzostw Świata w piłce ręcznej kobiet w Japonii, który odbędzie się dnia 15.12.2019 r. o godzinie 12:30.

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021