Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Bezpieczne 14 PLN w STS na fazę pucharową CS:GO w Katowicach

Rusza faza pucharowa turnieju CS:GO w Katowicach, a to oznacza wiele okazji do wykazania się swoją wiedzą! Wybierz swój mecz, obstaw i graj bezpiecznie. W przypadku przegranej otrzymasz zwrot!

Wiesz w jaki sposób zakończą się ćwierćfinały, półfinały i finał turnieju w Spodku? Postaw swoje typy LIVE, krzyknij #wiedziałem i ciesz się z wygranej. Podwinęła Ci się noga? Nic straconego – w razie przegranej bukmacher STS zwróci Ci połowę stawki na konto bonusowe!

Wrzuć na kupon SOLO jeden typ o kursie minimalnym 2.0, a następnie sfinalizuj zakład za stawkę dokładnie 28 PLN. Standardowo masz dwie możliwości: trafisz i wygrana trafi na Twoje konto! Istnieje też możliwość, że zakład będzie przegrany, ale w tej sytuacji otrzymasz od STS prezent! Jeśli Twój zakład zakończy się niepowodzeniem, zakłady bukmacherskie STS zwrócą Ci na konto bonusowe 14 PLN!

Nie masz jeszcze konta w STS? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN

wejdź i sprawdź ofertę
Na czym polega akcja?

Akcja polega na zawarciu z konta depozytowego zakładu SOLO za dokładną stawkę 28 PLN na którym znajdzie się dowolne zdarzenie (z minimalnym kursem 2,00) z oferty LIVE na mecze podczas IEM Katowice 2020. Jeżeli zakład okaże się przegrany Klient otrzyma doładowanie konta bonusowego w wysokości 14 PLN.

Czy akcja jest dla wszystkich?

Uprawnione do odebrania bonusu są wszystkie osoby, które uczestniczą w zakładach wzajemnych na stronie internetowej www.sts.pl i posiadają internetowe konto do zawierania zakładów wzajemnych, założone zgodnie z Regulaminem Gry.

Jakie zakłady nie biorą udziału w promocji?

W Akcji nie są brane pod uwagę zakłady, które zostały anulowane lub wypłacone przy użyciu mechanizmu Cash-out oraz zakłady STS Bezpieczny, MaxiKombi, Superoferta, Hit Dnia, zakłady zawarte z konta bonusowego oraz zakłady rozliczone w części lub całości przez Organizatora jako zwrot.

Kiedy przyznawane są bonusy?

Bonusy zostaną przyznane najpóźniej dnia 4.03.2020 r. do godz. 23:59.

Jakiej wysokości bonus mogę otrzymać?

Po spełnieniu warunków promocji Klient może otrzymać doładowanie konta bonusowego w wysokości 14 PLN.

Czy mogę zawrzeć dowolną liczbę kuponów?

Klient może zawrzeć dowolną liczbę kuponów, jednakże w ramach akcji jest uprawniony do otrzymania tylko jednego doładowania bonusowego.

Jak wypłacić otrzymany bonus?

W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 14 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 42 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

Do kiedy trwa akcja?

Akcja odbywa się w trakcie trwania play-offów IEM Katowice 2020, czyli od 28.02.2020 r. godziny 1:00 do 1.03.2020 r. godziny 23:59

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021