Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Interesujesz się NBA? Analizujesz wyniki i obserwujesz statystyki? W dniach 16.01.2020 (01:00) – 18.01.2020 (23:59) wrzuć w STS na kupon AKO trzy wybrane przez Ciebie zdarzenia najlepszej, koszykarskiej ligi świata.

Nie zwlekaj. Zagraj przygotowany przez siebie kupon za równe 24 PLN z konta depozytowego. Pamiętaj: minimalny kurs pojedynczego zdarzenia musi wynieść 1.85. Co dalej? Są dwa scenariusze!

Jeśli okażesz się ekspertem i wygrasz pieniądze trafią na Twoje konto depozytowe. Jeśli przegrasz otrzymasz od nas 12 PLN na konto bonusowe.

wejdź i sprawdź ofertę

Nie masz jeszcze konta w STS? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN

Na czym polega akcja?

Akcja polega na zawarciu kuponu AKO dokładnie za 24 PLN, na którym będą znajdować wyłącznie trzy zdarzenia z oferty przedmeczowej na NBA. Każde zdarzenie musi mieć minimalny kurs 1,85. Kupon musi zostać zawarty z użyciem środków z konta depozytowego. Jeżeli zakład zostanie rozliczony jako przegrany do godz. 23:50 dnia 18.01.2020 r. Klient otrzyma doładowanie konta bonusowego lub Karty STS w wysokości 12 PLN.

Czy akcja jest dla wszystkich?

Uprawnione do odebrania bonusu są wszystkie osoby, które uczestniczą w zakładach wzajemnych na stronie internetowej www.sts.pl i posiadają internetowe konto do zawierania zakładów wzajemnych, założone zgodnie z Regulaminem Gry lub zawierają zakłady w Punktach STS.

Jakie zakłady nie biorą udziału w promocji?

W Akcji nie są brane pod uwagę zakłady, które zostały anulowane lub wypłacone przy użyciu mechanizmu Cash-out oraz zakłady STS Bezpieczny, zakłady NA ŻYWO, MaxiKombi, Superoferta i Hit Dnia, zakłady rozliczone w części lub całości przez Organizatora jako zwrot.

Kiedy przyznawane są bonusy?

Bonusy zostaną przyznane najpóźniej dnia 23.01.2020 r. do godz. 23:59.

Jakiej wysokości bonus mogę otrzymać?

Po spełnieniu warunków promocji Klient może otrzymać doładowanie konta bonusowego w wysokości 12 PLN. Klient może zawrzeć dowolną ilość kuponów, jednakże w ramach akcji jest uprawniony do otrzymania tylko jednego doładowania bonusowego.

Jak wypłacić otrzymany bonus?

W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 12 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 36 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

Do kiedy trwa akcja?

Akcja trwa od dnia 16.01.2020 r. od godz. 01:00 do dnia 18.12.2019 r. do godz. 23:59.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021