Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

BETx – promocje i bonusy nowego bukmachera

Legalny polski bukmacher BetX zamieścił na stronie ofertę bonusową. Pełna nazwa firmy bukmacherskiej brzmi BetX Polska Sp. z o.o.; natomiast siedziba mieści się przy ulicy ul. Stefana Batorego 5 w Bielsko-Biała. KRS: 0000623608

Bonus powitalny 5000 zł w BetX

Otwórz konto w BetX, wpłać depozyt w kwocie 10 zł lub więcej a my powiększymy go aż do 5000 zł!

 1. Zarejestruj się
 2. Wpłać depozyt w ciągu 7 dni od daty rejestracji
 3. Twój BONUS POWITALNY zostanie wstępnie aktywowany
 4. Postaw zakład, spełniając warunki Bonusu
 5. Otrzymaj swój pierwszy BONUS POWITALNY

Warunki

 • Bonus Powitalny jest dostępny tylko dla nowych klientów.
 • Otwórz konto, wpłać depozyt w ciągu pierwszych 7 dni od daty rejestracji w kwocie co najmniej 10 zł a BetX powiększy twój pierwszy depozyt do 5000 zł.
 • Gdy dokonasz wpłaty depozytu, twój Bonus Powitalny zostanie wstępnie aktywowany na twoim koncie, jednakże nie jest jeszcze gotowy do obstawiania i wypłat.

Aby zamienić bonus na prawdziwe pieniądze, musisz postawić zakłady, które spełniają następujące warunki Bonusu Powitalnego:

Pierwszy DepozytKumulacjaMinimalne kurs całkowityMinimalna liczba zdarzeńMinimalna kurs na zdarzenieMaksymalna kwota przeliczenia na dzień
10 – 1200 zł6 x wartość depozytu1,9531,251000 zł
1201 – 5000 zł8 x wartość depozytu4,0031,32000 zł

Wypłata Bonusu Powitalnego

Aby twój Bonus Powitalny był dostępny wcześniej niż spełnisz powyższe warunki obrotu, BetX wypłaci ci bonus w 10 krokach. Do uzyskania każdego kroku potrzebne jest 10% całkowitego obrotu. Gdy spełnisz te warunki otrzymasz 10% Bonusu Powitalnego. Pieniądze będą wtedy dostępne do obstawiania lub do wypłaty.

Przykład

Pierwsza wpłata 500 zł = wstępnie aktywowana premia 500 zł
Całkowity obrót: 3000 zł

Twoja premia za pierwszą wpłatę zostanie wypłacona w 10 krokach, po spełnieniu 10% obrotu (300 zł), 10% premii za pierwszą wpłatę (50 zł) zostanie zaksięgowane na twoim koncie. Po wykonaniu wszystkich 10 kroków otrzymasz łącznie 10 x 50 zł na twoje konto.

BetX zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszych warunków w dowolnym momencie bez uprzedniego powiadomienia. W przypadku wprowadzenia zmian zaktualizowane warunki zostaną niezwłocznie opublikowane na naszej (czytaj BetX – red.) stronie internetowej

Bezpieczny zakład 200 zł w BETx

Otwórz konto w Betx, wpłać depozyt i otrzymaj Bezpieczny Zakład do 200 zł!

 1. Zarejestruj się
 2. Wpłać depozyt w ciągu 7 dni od daty rejestracji
 3. Twój pierwszy depozyt określa wartość twojego Bezpiecznego Zakładu
 4. Postaw zakład
 5. Jeśli twój pierwszy zakład będzie przegrany, zwrócimy jego wartość do 200 zł

Warunki

 • Bezpieczny zakład bez ryzyka jest dostępny tylko dla nowych klientów.
 • Otwórz konto i dokonaj kwalifikującej się wpłaty w ciągu 7 dni od daty rejestracji.
 • Twoja pierwsza wpłata ustala wartość twojego Bezpiecznego Zakładu do 200 zł.
 • Jeśli twój pierwszy postawiony zakład będzie przegrany, zwrócimy ci jego wartość do 200 zł.

Warunki pierwszego zakładu

 • Zakład musi zostać postawiony w ciągu 7 dni od daty rejestracji, a minimalna kurs na mecz musi wynosić 1,80.
 • Dotyczy to tylko zakładów sportowych zawieranych przed meczem.
 • Twój pierwszy zakład musi zostać przetworzony w normalny sposób, nie można go wypłacić.
 • Jeśli zakład zostanie anulowany, nie będzie wliczany do promocji, a następny zakład kwalifikuje się jako Bezpieczny Zakład.
 • Bezpiecznego Zakładu nie może być łączony z darmowymi kuponami i voucherami. Kupony systemowe nie są dozwolone.

Zwrot

Jeśli twój pierwszy postawiony zakład będzie przegrany, zwrócimy ci pieniądze. Zwrot zostanie udzielony w formie darmowego kuponu o maksymalnej wartości 200 zł. Aby zamienić darmowy bilet na prawdziwe pieniądze, wystarczy postawić zakład z minimalnym kursem 1,01.

BetX zastrzega sobie prawo do anulowania lub żądania zwrotu wszystkich przyznanych bonusów i wygranych, dla których wykorzystano bonusy, jeśli gracz podał nieprawidłowe dane rejestracyjne, ukrył ważne fakty lub okaże się, że gracz otworzył wiele kont.
BetX zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszych warunków w dowolnym momencie bez uprzedniego powiadomienia. W przypadku wprowadzenia zmian zaktualizowane warunki zostaną niezwłocznie opublikowane na naszej (czytaj BetX – red.) stronie internetowej.

Darmowy kupon 30 ZŁ w BetX

Brak ukrytych warunków, wystarczy założyć konto i spróbować obstawiać naszą nową ofertę

 1. Otwórz konto na e-betx.pl
 2. Na twoim koncie pojawi się Darmowy Kupon o wartości 30 zł.
 3. Jesteś gotowy do gry.
 • Wystarczy dodać swój typ do kuponu i wybrać płatność Darmowym Kuponem.
 • Aby móc obstawić zawartość kuponu, musisz mieć co najmniej 3 zdarzenia o minimalnym łącznym kursie 3,0.
 • Bezpłatny bilet jest ważny 7 dni.
 • Wszystkie wygrane w wyniku obstawiania zakładów zostaną zaksięgowane na twoim koncie i będą dostępne do Twojej dyspozycji.

BetX zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszych warunków w dowolnym momencie bez uprzedniego powiadomienia. W przypadku wprowadzenia zmian zaktualizowane warunki zostaną niezwłocznie opublikowane na naszej stronie internetowej.

Boomerang Bonus w BETx

Kupon akumulowany o kursach całkowitych 200 lub wyższych i tylko jedną przegraną selekcją. Brzmi znajomo? Jeśli postawisz na BetX, wygrasz również w tym przypadku. Bonus Bumerang daje graczowi 10-krotność stawki, jeśli kupon ma tylko jedno zdarzenie przegrane, a całkowite szanse wynoszą 200 lub więcej.

 • Wszystkie unieważnione zakłady są ignorowane, a całkowite szanse na bilet muszą wynosić co najmniej 200 bez selekcji unieważnionych.
 • Maksymalny kurs na selekcję to 8,0. Kupon musi zawierać co najmniej 8 zdarzeń.

Bonus Akumulowany w BetX

Promocja Bonusów Akumulowany jest jedną z najbardziej atrakcyjnych premii wśród graczy. Możesz uzyskać do 100% premii za zwycięskie Bonusy Akumulacyjne, które obejmują selekcje o kursach 1,25 lub wyższych.

Poniższa tabela pokazuje możliwy wzrost wypłat, jakie możesz otrzymać w zależności od liczby wygranych selekcji.

SelekcjeBonus
6 – 85%
9 – 1110%
12 – 1420%
15 – 1630%
17 – 1840%
19 – 2050%
21 – 2260%
23 – 2470%
25 – 2680%
27 – 2890%
29 – 30100%

Unieważnione zakłady nie będą brane pod uwagę w odniesieniu do wymagań dotyczących premii. Bonusy nie są ważne dla kuponów systemowych.

Częściowa wypłata w Betx

Ta funkcja zapewnia większą kontrolę nad zakładami i daje możliwość powrotu przed zakończeniem wydarzenia. Gdy ta funkcja jest dostępna, możesz wypłacić zakład w całości lub częściowo (maks. 3x), pozostawiając resztę stawki.

Dzięki wypłacie nie musisz już czekać na wynik zakładu, masz możliwość śledzenia swoich wyborów i Wypłaty w wybranym przez siebie momencie. Aby wypłata była możliwa, funkcja musi być dostępna i wyświetlać przycisk Wypłaty na kuponie.

Możliwe wystąpienie opóźnienia w zaakceptowaniu żądania wypłaty. Jeśli kwota lub zakład zawieszają się, żądanie wypłaty może się nie powieść.

Wypłata jest dostępna na wybranych wydarzeniach, urządzeniach i zakładach zarówno przed meczem, jak i na żywo, w zakładach pojedynczych i wielokrotnych, dla różnych dyscyplin sportowych.

Jeśli zdecydujesz się na wypłatę całego zakładu, kwota ta zostanie rozliczona, a ostateczny wynik związany z twoim zakładem nie będzie miał wpływu na kwotę zwróconą na twoje konto.

Czy bukmacher BetX jest legalny?

Tak. BetX uzyskał zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez Internet. Pełna nazwa firmy bukmacherskiej brzmi BetX Polska Sp. z o.o.; natomiast siedziba mieści się przy ulicy ul. Stefana Batorego 5 w Bielsko-Biała. KRS: 0000623608

Jaki jest kod promocyjny w BetX?

Niestety, na tę chwilę nie mamy kodu rejestracyjnego lub promocyjnego w BetX. Obiecujemy jednak, że postaramy się o takowy, by w naszej ofercie pojawi się kod bonusowy w BetX dla czytelników naszego serwisu.

Czy bukmacher BetX oferuje bonus od depozytu?

Tak. Bonus Powitalny w wysokości 5000 PLN jest dostępny tylko dla nowych klientów. Aby go uzyskać należy otwórz konto, wpłać depozyt w ciągu pierwszych 7 dni od daty rejestracji w kwocie co najmniej 10 zł a BetX powiększy twój pierwszy depozyt do 5000 zł.

Czy bukmacher BetX oferuje bonus bez depozytu?

Tak. Bukmacher betX oferuje bezpłatny kupon (freebet) w wysokości 30 PLN, który jest dostępny tylko dla nowych klientów. Aby go uzyskać należy otwórz konto, a na twoim koncie pojawi się Darmowy Kupon o wartości 30 zł.

Czy bukmacher BetX posiada lokale – stacjonarne punkty przyjmowania zakładów?

Nie. Legalny bukmacher Betx posiada jedynie zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez Internet.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021