Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Betfan zaskakuje pozytywnie: kod bonusowy 200% normy.

Pakiet Pudziana 3000 zł był tylko wstępem do tego, co Betfan ma dla stałych Graczy! Od dziś wyrabiamy 200% normy! MOŻECIE zgarnąć 2x więcej bonusu od depozytu i cieszyć się dodatkowym sianem!

Co daje nam 200% normy?

BETFAN daje KAŻDEMU GRACZOWI bonus 2x większy niż depozyt jakiego dokona. MINIMALNA wpłata, która uprawnia go do udziału w promocji to 10 zł. ELEMENTEM kluczowym dla tej promocji jest fakt, że przy przenoszeniu wygranych z salda bonusowego na konto główne bukmacher MNOŻY WYGRANĄ x10 – czyli jeśli przenosimy 500 zł bonusu, to na saldzie głównym pojawi nam się 5 000 zł, które można od razu wypłacić!

PROMOCJA jest ograniczona czasowo i trwa do końca 15 kwietnia

Zgarnij DWA RAZY więcej bonusu od depozytu i ciesz się dodatkowym sianem!

1. Wpłać siano

GRACZU, aby skorzystać z promocji musisz zrobić depo (min. 10 zł) – pamiętaj SIANO SIĘ SAMO NIE ZGARNIE, wszystko jest w twoich rękach!

(aby odblokować bonus, należy zawrzeć zakłady za wartość depozytu, zawierając jeden lub więce kuponów o łącznym kursie min. 2.0)

2. BONUS 200% NORMY

Od dziś wyrabiamy 200% NORMY! 2x więcej bonusu od depo!

W celu przeniesienia bonusu na saldo główne, musisz 5-krotnie nim obrócić (min. 2 zdarzenia, minimalny kurs 1.45)

3. WYGRANA X10

WYGRANĄ z salda bonusowego przy przenoszeniu na saldo główne mnożymy x10.

wejdź i sprawdź ofertę

100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

 BETFAN uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Możesz zarejestrowac się u legalnego bukmachera BETFAN z naszym kodem promocyjnym „Legalny100

Rynek zakładów bukmacherskich został mocno ograniczony przez ustawę hazardową i z tego powodu wiele wielkich firm musiało się z niego wynieść. Na początku było niewiele firm, które przyjmowały zakłady, lecz aktualnie jest ich coraz więcej. Jedną z nowszych jest BetFan, który to dostał zgodę Ministra Finansów w październiku 2018 roku.

JAKI BONUSOPIS BONUSU
 Promocyjny Kod BetFan:LEGALNY100
Zakłady: Ekskluzywna oferta: bonus do 3 000 PLN
Cash Out oraz 14 % bez podatku
Mobile:Wypłata w 15 minut i specjalne promocje
Legalny Bukmacherzezwolenie Ministerstwa Finansów z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018

BetFan Kod Promocyjny

Nowa firma, która dopiero co wchodzi na rynek zakładów musi zachęcić swoich klientów do rejestracji na ich stronie. W tym celu została przygotowana odpowiednia promocja, której warunki zostaną przedstawione poniżej. Jest to na pewno jedna z promocji od BetFan, która ruszy zaraz po oficjalnym otwarciu strony. Jednak pomnożenie depozytu może nie wystarczyć i wszystko wskazuje na to, że nowy bukmacher będzie musiał również zaoferować coś więcej.

Wszystko o BetFan

Jest to dość młoda spółka, ponieważ została zarejestrowana w kwietniu 2018 roku. Szybko spełniła wszystkie wymagania formalne i otrzymała zgodę Ministra Finansów do prowadzenia zakładów bukmacherskich już w październiku 2018 roku. Warto zaznaczyć, że zgoda ta pozwala na przyjmowanie zakładów w punktach stacjonarnych, a także w internecie, więc osoby, które preferują zakłady w punkcie będą zadowolone. Warto zaznaczyć, że właścicielem firmy jest nie kto inny jak Piotr Sienkiewicz, który wcześniej współpracował z takimi firmami jak ForBet, a także ToTolotek, więc na pewno jego wiedza w tym sektorze jest dość obszerna. Nie ma wątpliwości, że wykorzysta on zdobytą wiedzą do jak najszybszego rozwoju swojej firmy. Jeśli chodzi o czynniki, którymi firma powinna walczyć na rynku to będą to:

  • – atrakcyjne kursy, które przyciągną graczy,
  • – promocje i bonusy dla nowych, a także stałych graczy,
  • – wprowadzenie nowych dyscyplin sportowych do oferty,
  • – nowe ciekawe zdarzenia.

Wejście na rynek w 2019 roku i tak szybkie zdobycie wszystkich pozwoleń też nie jest przypadkowe, ponieważ w tym roku będzie bardzo dużo sportowych wydarzeń, które na pewno pozytywnie wpłyną na rynek zakładów bukmacherskich w Polsce.

Kod promocyjny dla nowych graczy

Rynek zakładów zaczyna być coraz bardziej nasycony. Z tego powodu nowi gracze muszą zaproponować coś ekstra dla klientów. Standardowa zagrywka, która jest powtarzana przez każdą firmę to przede wszystkim pomnożenie pierwszego depozytu. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ dzięki niemu ludzie są chętni wpłacić większe sumy pieniędzy. Jeśli już są one na koncie to bardzo rzadko kto je wypłaca z niego, a większość gra do końca i liczy, że pomnoży swój dobytek.  Patrząc na konkurencje, a także na to co się sprawdza można wywnioskować, że będzie zaoferowana pierwsza gra bez ryzyka lub bonus powitalny. Zagranie za te pieniądze nie będzie wiązało się z żadnym ryzykiem i jest to dobra metoda żeby zachęcić klientów do rejestracji.

1. Pierwsza gra bez ryzyka

Jest to zachęta do założenia nowego konta na stronie. Dzięki temu można zobaczyć jak wygląda cały panel dla klienta, a także jakie dyscypliny są oferowane. Bukmacherzy bardzo często różnią się pomiędzy ofertami w danej dziedzinie. Jeden oferuje koszykówkę z ligi chińskiej, gdzie można wybrać tylko kto wygra mecz, a inny dodatkowo jeszcze handicap. Gra bez ryzyka pozwoli na zapoznanie się z całą ofertą nowego bukmachera i na pozostanie tam na dłużej.

2. Liczne bonusy dla grających

Nowy bukmacher jakim jest BetFan zapowiada, że będzie również wprowadzał bonusy na dane wydarzenie.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021