Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

BETFAN podwyższa kurs na Real Madryt!

Espanyol – Real Madryt. Ostatnia kontra pierwsza drużyna w tabeli. Wynik tego spotkania musi być oczywisty, ale to nie przeszkodziło analitykom BETFAN podwyższyć kursu na zwycięstwo „Królewskich”.

„KRÓLEWSCY” POWOLI WRACAJĄ DO OPTYMALNEJ FORMY

Real jest na fali. Cztery wygrane z rzędu, bilans bramkowy 10:2 i – przede wszystkim – odzyskanie pierwszej lokaty kosztem Barcelony, która ma tyle samo punktów (68), ale gorszy bilans bezpośrednich meczów. Wszystko jednak wskazuje na to, że „Królewscy” do samego końca będą liderami, bo mają zdecydowanie łatwiejszy terminarz od swoich odwiecznych rywali, którzy po drodze zagrają m.in. z Atletico Madryt.

To jeszcze nie jest ten Real, który razem z Cristiano Ronaldo wygrał trzy razy z rzędu Ligę Mistrzów. Pewnie przez jeszcze długi czas taki nie będzie. Ale wszystko zmierza w naprawdę dobrym kierunku. Przy dobrych wiatrach w tym sezonie uda im się nie tylko zdobyć mistrzostwo kraju, ale i wygrać Ligę Mistrzów. Najpierw jednak muszą w tych elitarnych rozgrywkach wyeliminować z 1/8 finału Manchester City, który również jest w niezłej formie. O ile w ogóle dojdzie do wznowienia LM, co wcale nie jest takie pewne.

SZANSE NA UTRZYMANIE ESPANYOLU SĄ ZEROWE

Espanyol przegrał dwa ostatnie mecze, w tabeli La Liga jest na samym końcu i na utrzymanie nie ma już praktycznie żadnych szans. Zwłaszcza że do końca sezonu zostało siedem meczów, do pierwszej bezpiecznej lokaty tracą osiem punktów, a w terminarzu mają Valencię, Real Sociedad, Barcelonę oraz Real. Chyba nic już nie uratuje zespołu z Barcelony, który ogląda plecy nawet Leganes czy Mallorki.

Według BETFAN w bezpośrednim meczu faworytem jest Real, którego szanse według analityków legalnego polskiego bukmachera oceniane są na 67%. Postanowili oni w ramach MATCHDAY BOOST mimo wszystko podwyższyć kurs na zwycięstwo „Królewskich”, który teraz jest jeszcze bardziej atrakcyjny.

Co zyskam, wpisując kod promocyjny BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

Bukmacher ten uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021