Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

BETFAN oficjalnym bukmacherem SKP Victoria Warszawa

Nowym partnerem i jednocześnie oficjalnym bukmacherem SKP Victoria Warszawa została firma BETFAN. Obecnie pierwsza drużyna PKS Radość Warszawa występuję w Klasie B grupy 3, Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej. Niedawno bukmacher ten został także Niedawno bukmacher ten został także oficjalnym bukmacherem Jaroty JarocinFutbol Areny, PKS Radość Warszawa.

BETFAN opisuje się hasłem “Chcemy być jak kumpel!”. – Postaramy się być zabawni, nowocześni i mocno lifestylowi, damy Wam również motywację do wejścia do naszego świata w postaci atrakcyjnych bonusów i promocji. Będziemy wychodzić poza przyjęte schematy, dostosowywać przekaz komunikacji pod Wasze preferencje, bo dla nas to Wy – nasi Gracze i Fani jesteście największym i najcenniejszym dobrem. U nas nie tylko gracie, ale przede wszystkim dobrze się bawicie, czytamy na oficjalnej stronie internetowej legalnego polskiego bukmachera BETFAN.

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018 wydane przez Ministra Finansów

BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021