Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

BETFAN oficjalnym bukmacherem Jaroty Jarocin

Nowym partnerem i jednocześnie oficjalnym bukmacherem klubu JKS Jarota Jarocin została firma BETFAN – działający na rynku od 2019 roku legalny polski bukmacher.

BETFAN opisuje się hasłem “Chcemy być jak kumpel!”. – Postaramy się być zabawni, nowocześni i mocno lifestylowi, damy Wam również motywację do wejścia do naszego świata w postaci atrakcyjnych bonusów i promocji. Będziemy wychodzić poza przyjęte schematy, dostosowywać przekaz komunikacji pod Wasze preferencje, bo dla nas to Wy – nasi Gracze i Fani jesteście największym i najcenniejszym dobrem. U nas nie tylko gracie, ale przede wszystkim dobrze się bawicie, czytamy na oficjalnej stronie internetowej legalnego polskiego bukmachera BETFAN

JKS JAROTA JAROCIN to klub piłkarski z bogatą ponad dwudziestoletnią tradycją. Przez sześć sezonów występowaliśmy na szczeblu ogólnopolskim w II lidze. Aktualnie pierwszy zespół gra w trzeciej lidze gr. drugiej. W strukturach Klubu funkcjonuje również Akademia Piłkarska „Jarota” Jarocin, która posiada złoty certyfikat nadany przez Polski Związek Piłki Nożnej. Obecnie szkolimy ponad 200 zawodników w dwunastu kategoriach wiekowych.

Data założenia: 16.06.1998 rok
Barwy klubu: żółto – czerwono – niebieskie

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018 wydane przez Ministra Finansów

BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021