Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

BETFAN boostuje multiligę! 0% marży bukmacherskiej

Już w najbliższą niedzielę tj. 14 czerwca 2020 r. odbędzie się znana i lubiana multiliga. Osiem meczów Ekstraklasy w jednej godzinie, które zadecydują o tym kto będzie w górnej, a kto w dolnej „ósemce” to gwarancja emocji. Legalny polski bukmacher BETFAN z tej okazji postanowił zaoferować Matchday Boost na wszystkie niedzielne mecze Ekstraklasy – dzięki temu Gracze mogą zgarnąć najlepszą ofertę na rynku!

Co więcej, trzeba również podkreślić to, że LIVE na mecze multiligi również będzie boostowany. Czy to wszystko nie sprawia, że wyczekiwanie na niedzielę nie staje się przyjemniejsze? Co to oznacza? 0% marży w praktyce oznacza, że wszystkie niedzielne mecze polskiej Ekstraklasy będą objęte promocją Matchday Boost, a ich kursy podwyższone!

wejdź i sprawdź ofertę

Kod bonusowy w BetFan 2020

Co zyskam, wpisując kod promocyjny BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

Bukmacher ten uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021