Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Lazio – Fiorentina. W 28. kolejce Serie A ekipa z Rzymu zmierzy się z chyba największym rozczarowaniem sezonu. W związku z tym BETFAN postanowił podwyższyć kurs na to spotkanie.

ASPIRACJE FIORENTINY NIE WSPÓŁGRAJĄ Z RZECZYWISTOŚCIĄ

Fiorentina ma taki budżet, że co roku powinna zajmować w Serie A miejsce premiowane grą w europejskich pucharach. Tak dobry skład, że wymaga się od niej co najmniej półfinału Ligi Europy. Aspiracje takie, że znalezienie się w TOP 4, które gwarantuje grę w fazie grupowej Ligi Mistrzów powinno być normalnością. Z tego wszystkiego wyszła jednak kiszka.

Klub, w którym występuje Bartłomiej Drągowski zajmuje dopiero czternaste miejsce w tabeli i ma tylko sześć punktów przewagi nad osiemnastym Lecce, czyli ostatnią drużyną zagrożoną spadkiem. Degradacja „Fiołkom” raczej nie grozi, bo w lidze są zdecydowanie słabsze zespoły, ale o europejskich pucharach mogą zapomnieć. LM jest już niemożliwa, na LE szanse są, ale znikome. Przy dobrych wiatrach uda im się zająć miejsce w pierwszej dziesiątce na koniec sezonu.

LAZIO WALCZY Z JUVENTUSEM CZY INTEREM?

Lazio natomiast jest aktualnie drugą drużyną w tabeli. Miejsce w TOP 4 ma pewne, walczy nawet o mistrzostwo kraju. Do pierwszego Juventusu traci tylko cztery punkty, ale taką samą stratę do rzymskiej drużyny ma trzeci Inter. Ciężko jednoznacznie stwierdzić, czy ekipa, którą kieruje Simone Inzaghi bardziej myśli o mistrzostwie, czy obronie drugiej lokaty, na którą chrapkę ma Inter. Pewne jest jedno – jeśli Ciro Immobile nie wróci do formy sprzed przymusowej przerwy, to „Biancocelesti” najpewniej spadną na trzecią pozycję w tabeli. A może i czwartą, którą aktualnie zajmuje Atalanta.

W bezpośrednim starciu według BETFAN faworytem – i to zdecydowanym – jest Lazio. Analitycy legalnego polskiego bukmachera dają im 60% szans na zwycięstwo. W ramach MATCHDAY BOOST postanowili oni nawet podwyższyć kurs na ich wygraną, który jest teraz jeszcze bardziej atrakcyjny. Trzy punkty dla Fiorentiny będą sporą niespodzianką, może co najwyżej pokuszą się o remis.

Co zyskam, wpisując kod promocyjny BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

Bukmacher ten uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021