Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Betclic sponsorem głównym Piasta Gliwice

Potwierdziły się nasze wcześniejsze informacje: w sezonie 2019/2020 sponsorem głównym Piasta Gliwice zostały zakłady bukmacherskie Betclic. Podczas dzisiejszej prezentacji zepsołu z Gliwic poinformowano, że zakłady bukmacherskie Betclic zostały sponsorem głównym Mistrzów Polski z sezonu 2018/2019 #GramyZMistrzami Kod rejestracyjny w Betclic – LegalnyPL

Na zdjęciu Pawel Zelem (z lewej) i Bartlomiej Ploskonka (z prawej). Fot. Irek Dorozanski

Betclic został głównym sponsorem Mistrza Polski – Piasta Gliwice. Bukmacher posiadający licencję na działalność w Polsce podpisał dwuletnią umowę, na mocy której otrzymał prawa do wykorzystania wizerunku zawodników i herbu klubu. Logo sponsora znajdzie się w najbardziej prestiżowym miejscu na koszulkach meczowych.

Piast Gliwice pozyskał ważnego partnera biznesowego przed wymagającym sezonem. Umowa zawarta pomiędzy Mistrzem Polski a Beclic zakłada kompleksową ekspozycję marki sponsora zarówno na koszulkach meczowych, jak i na stadionie oraz w kanałach social media klubu.

Piast Gliwice odniósł w sezonie 2018/2019 największy w historii sukces sportowy. To efekt wieloletniej i konsekwentnej pracy kadry sportowej i menadżerskiej oraz pracowników klubu. Nie spoczywamy jednak na laurach, budujemy jeszcze silniejszą organizację sportową. Jednym z jej filarów są sponsorzy. Jestem zadowolony, że od lipca wśród nich znalazł się Betclic, nowy sponsor główny Piasta. Podpisaliśmy z tym partnerem największy w historii klubu kontrakt sponsorski. Wierzę, że wspólnie będziemy odnosić kolejne sukcesymówi Paweł Żelem, prezes Piasta Gliwice.

Na zdjęciu Pawel Zelem (z lewej) i Bartlomiej Ploskonka (z prawej). Fot. Irek Dorozanski

Logo głównego sponsora znajdzie się w głównym miejscu na froncie koszulek meczowych. Dwuletnia umowa sponsoringowa zakłada również działania aktywizujące kibiców klubu, m.in. promocje podczas meczów czy konkursy w social media i na stronie internetowej Piasta.

– Jednym z kluczowych elementów naszej strategii rozwoju na polskim rynku jest wspieranie rodzimego sportu. Pierwszym naturalnym krokiem dowodzącym naszego zaangażowania w tym obszarze jest podpisanie umowy sponsoringowej z Mistrzem Polski w piłce nożnej.

Z dumą ogłaszamy kontrakt z klubem, który będzie reprezentował Polskę w najbardziej prestiżowych rozgrywkach: kwalifikacjach do Ligi Mistrzów. Współpraca w obecnym kształcie zakłada sponsoring w dwóch nadchodzących sezonach. Niemniej jednak jesteśmy przekonani, że przy zaangażowaniu dwóch stron stworzymy trwałą relację partnerską, czego efektem będzie wzrost rozpoznawalności marki Betclic w Polsce oraz rozwój sportowo-organizacyjny Piasta Gliwice i kolejne trofea w klubowej gablociemówi Bartłomiej Płoskonka, country manager firmy Betclic w Polsce.

Na zdjęciu Pawel Zelem (z lewej) i Bartlomiej Ploskonka (z prawej). Fot. Irek Dorozanski

Betclic jest w pełni legalnym bukmacherem na polskim rynku. Licencję na prowadzenie zakładów wzajemnych w sieci internetowej w Polsce otrzymał 26 września 2018 roku. Od tej chwili firma prowadziła intensywne prace nad produktem i jego dostosowaniem do wymagań i trendów panujących na polskim rynku. Działa już oficjalna aplikacja i strona internetowa, na której Betlic oferuje swoim graczom bardzo korzystną, jedną z najwyższych w branży ofertą kursową. Dla graczy dostępnych jest wiele ciekawych promocji i produktów. Transmisje live w Betclic TV umożliwiają oglądanie najlepszych rozgrywek piłkarskich, tenisowych, koszykarskich, hokejowych, piłki ręcznej oraz siatkówki.

– To nie jedyny projekt sponsorski, który zaplanowaliśmy na nadchodzące lata. Kolejne umowy będą ogłaszane już wkrótce. Planujemy intensywne działania związane z promocją firmy w Polsce. W najbliższym czasie informacje o marce będzie można znaleźć w wielu kanałach. Mogę zdradzić, że oprócz sponsoringu będą to m.in. działania akwizycyjne, reklama outdoorowa, czy telewizyjna – dodaje Bartłomiej Płoskonka.

Bukmacher: BetClic
Strona www: betclic.pl
Zakłady na żywo: tak
Minimalna wpłata: 1 PLN (przelew bankowy)
Minimalna wypłata: 10 PLN (przelew bankowy)
Minimalna stawka: 1 PLN
Licencja MF tak
Formy wpłaty: przelew bankowy, Visa/Visa Electron, MasterCard, NETteller, Przelewy24,
E-mail: kontakt@betclic.pl
Telefon: brak
Inne: Otwórz konto i postaw zakład do 200 zł. Albo wygrasz, albo oddamy Ci Twoje pieniądze. Zwróconą kwotę możesz natychmiast wypłacić lub użyć ponownie. Zagraj bez ryzyka!
➕ Plusy:  bogata oferta polskich lig, wysokie kursy, łatwe do spełnienia warunki bonusu, zakład bez ryzyka
➖ Minusy: Funkcjonalność i grafika strony

BetClic to znany bukmacher, który posiada niezwykle szeroką ofertę zakładów online. Cieszy się sporym zainteresowaniem zarówno w Polsce, jak i w Europie. Firma posiada swoje biura w Portugalii, na Malcie czy nawet w Szwecji. W naszym kraju usyskał licencję Ministra Finansów 26 września 2018 roku jako BEM Operations Limited z siedzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema działająca przez przedstawiciela: Gaming in Poland Sp. z o.o., ul. Zwycięska 20A/204, 53-033 Wrocław

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021