Betclic opinie

Bonus powitalny:

Oferta:

Aplikacja:

Kursy:

Zakłady live:

Promocje czasowe:

Jakie opinie ma Betclic?

Bukmacher Betclic to jeden z głównych sponsorów popularnej federacji Fame MMA. Firma opiera swoją działalność marketingową przede wszystkim na promocji, w którą zaangażowani są zawodnicy tej organizacji czy inni popularni influencerzy. Betclic cieszy się pozytywną opinią wśród graczy przede wszystkim ze względu na bardzo dobrze działającą stronę z przejrzystym interfejsem, a także solidną aplikacją mobilną.

Poza tym, Betclic gwarantuje całkiem atrakcyjną ofertę powitalną w postaci zakładu bez ryzyka do 200 zł. W kontekście wad, bukmacher mógłby nieco bardziej rozbudować zakładkę Promocja, a konkretniej bonusy dla stałych klientów, gdyż w głównej mierze opiera się to tylko na Misjach

Betclic - opinie

Dawid

Bonus powitalny

Oferta

Aplikacja

Kursy

Zakłady live

Promocje czasowe

Polecam tego bukmachera, niedawno zacząłem przygodę z obstawianiem, próbowałem zagrać na każdym ale ten jest najlepszy, przejrzysta strona, super kursy, fajna możliwość obstawiania na live, można robić my combi czyli łączyć różne opcje np kartki różne, ma po prostu wszystko, są misje do wykonywania za które się dostaje freebety, no po prostu miodzio buk ;))

Bartosz14

Bonus powitalny

Oferta

Aplikacja

Kursy

Zakłady live

Promocje czasowe

Chciałbym wyrazić swoją opinię na temat Betclica która może być pomocna dla nowych graczy lub osób które myślą nad utworzeniem konta. Betclic to pierwszy bukmacher u którego zacząłem grać a obecnie mam konto u wielu i nadal korzystam z betclica co świadczy o tym, że spisują się dobrze. Przejrzysta aplikacja, łatwa w obsłudze, kursy dobre + zakładka superkursy bardzo fajna. Otrzymujemy często „misję” dzięki którym można zgarnąć freebety na grę które dodają urozmaicenia. Bonus powitalny jak u większości buków fajny i jasny. Zakłady live klasyczne proste w graniu. Uważam, że warto spróbować na własnej skórze gdyż jest to jeden z lepszych buków na rynku.

Abaddon

Bonus powitalny

Oferta

Aplikacja

Kursy

Zakłady live

Promocje czasowe

Jeden z najlepszych w Polsce

Ex1s10ce

Bonus powitalny

Oferta

Aplikacja

Kursy

Zakłady live

Promocje czasowe

Ogólnie aplikacja jak i sam betclic bardzo fajne. Apka działa sprawnie a sam interfejs jest przejrzysty. Kursy bywały lepsze ale nie są złe. Fajne jest to, że często pojawiają się kilkudniowe misje w których do zgarnięcia jest freebet. Ogólnie misje są przejrzyste i łatwe w zrozumieniu. Wszelakie problemy techniczne są szybko rozwiązywane. Co do zakładów live tu nie mam większych zarzutów bo działają raczej sprawnie. Podsumowując to moim zdaniem jest to jeden z lepszych buków w Polsce z fajną aplikacją, szeroką ofertą a przede wszystkim z możliwością tworzenia mycombi co jest bardzo dużym plusem.

Michal Skorupa

Bonus powitalny

Oferta

Aplikacja

Kursy

Zakłady live

Promocje czasowe

Dla mnie najlepszy bukmacher, udało mi się z nimi wygrać 23 tysiące za 5zl 🙂
A to tylko dzięki nim, bo korzystałem z podpowiedzi pod kursami i tak się udało 🙂 z wypłatą takich pieniędzy najmniejszych problemów. Dla mnie po prostu najbardziej przejrzysty Polski bukmacher!

Michał Fiszer

Bonus powitalny

Oferta

Aplikacja

Kursy

Zakłady live

Promocje czasowe

Moim bardzo skromnym zdaniem, jeden z lepszych bukmacherów na rynku. Cashout który mógłby być lepszy ale i tak jest na dobrym poziomie . Kontakt z obsługą szybki i bez konieczności bycia w apce. Szybkie wyszukiwanie meczy. Całkiem spoko są misję gdzie można otrzymać freebet. Do poprawy sugeruje wyszukiwanie meczy wg dnia . Bonus powitalny bardzo przejrzysty .
Podsumowując jest więcej plusów niż minusów a to już bardzo dużo patrząc na polski rynek .

Piotr Panek

Bonus powitalny

Oferta

Aplikacja

Kursy

Zakłady live

Promocje czasowe

Największym plusem dla mnie są niektóre transmisje TV – np puchar Anglii – FA CUP

marcin11021995

Bonus powitalny

Oferta

Aplikacja

Kursy

Zakłady live

Promocje czasowe

Spoko oferta , szybko zweryfikowane konto , wiele metod wpłat i wypłat, dużo okazji do złapania bonusów i freebetow, spoko oferta , polecam

xkml4x

Bonus powitalny

Oferta

Aplikacja

Kursy

Zakłady live

Promocje czasowe

Jak wiadomo Betclic jest jednym z dominujących bukmacherów w Polsce, jednak według mnie ma kilka minusów.
Bonus powitalny za weryfikację to 10 zł (po paru minutach po wysłaniu dokumentów dotarły pieniążki), szału nie ma w porównaniu do np. Fortuny gdzie za weryfikację dostajemy 20 zł, ale nie narzekam.
Betclic posiada dosyć rozbudowane i przejrzyste oferty.
Aplikacja bardzo fajnie się prezentuje, nie zacina. Generalnie przyjemna w obsłudze.
Kursy konkurencyjne więc nie będę się rozpisywał bo w sumie nie ma o czym, kursy jak kursy. To samo tyczy się zakładom live.
Promocje są, i tylko tyle można powiedzieć. Według mnie w porównaniu do superbet jeśli chodzi o jakieś ciekawe promocje to kilka leveli niżej niż wcześniej podany superbet.
Reasumując polecam z całego serca, według mnie top 3 w Polsce.

Karol F.

Bonus powitalny

Oferta

Aplikacja

Kursy

Zakłady live

Promocje czasowe

Moim zdaniem całkiem ciekawy bukmacher, po jego legalnym powrocie do Polski- zainteresowałem się jego ofertą.
Jeśli chodzi o słabsze strony – kursy na pewno przy porównaniu znajdziesz gdzieś wyższe, promocje czasowe i bonusy przyznawane co jakiś czas- też raczej szału nie robią, nie dadzą ci zakładu bez ryzyka (bynajmniej się nie spotkałem) lub czegoś typowo w gotówce, bez obracania.
Zakłady live raczej standardowo.
Moim zdaniem największymi plusami są oferta- tu naprawdę, przy ważnych meczach można spotkać ciekawe zakłady (np. zakłady na strzelców bramek z wielokrotnym wyborem, tzn. „którykolwiek z zawodników strzeli bramkę [i tu przykład] Mbappe/Giroud), oferta jest naprawdę szeroka i znajdziesz tu nietypowe propozycje…
Aplikacja w mojej ocenie też działa bez zarzutu.
Ogólnie- solidny bukmacher, który ma pewnie swoich fanów, a do którego i ja czasem wracam.

Krzysiek

Bonus powitalny

Oferta

Aplikacja

Kursy

Zakłady live

Promocje czasowe

Betclic w ostatnim czasie zauważyłem poprawę na plus. Oferta powitalna dość sympatyczna szybie wpłaty i jest sporo fajnych możliwości. Nie jest tak oczywiście słodko. Niektóre sporty nie mają oferty jest bardzo słaba, kursy mogłyby się poprawić słabo atrakcyjne. , słaby caschout. Ciekawe promocję chyba tego brakuje i teżdo porawy. Aplikacja w mire solidna i szybko paracująca. Zdecydowanie do poprawy statystki przedmeczowe – mało czytelne w zły sposób zrobione.

Patryk

Bonus powitalny

Oferta

Aplikacja

Kursy

Zakłady live

Promocje czasowe

Jeśli chodzi o Betclica trzeba przede wszystkim wyróżnić aplikację, przejrzysta, miła dla oka. Brakuje jej w niej jednak chatu podczas live, co jest dla mnie lekkim minusem. Oferta jest nieco ponad przeciętna, lecz nie wyróżniająca się. Grając na Betclicu zauważyłem kiepski MyCombi, zakłady live i opcję wypłacania Cashouta. Uważam, że powinno to być bardziej dostępne, bądź przynajmniej oznaczone pozycje, które podlegają cashoutowi. Zakłady Live nie należą do najbogatszych, lecz dalej znajduje się w czołówce, brakuje nieco więcej zakładów odnośnie statystyk meczów. Hokej i koszykówka nieco kuleją, często jest mało możliwości, choć obie dyscypliny są chętnie grane przez większość graczy. Do MyCombi wiele pozycji jest niedostępnych, przez co trzeba z nich często rezygnować. Oferta powitalna jest standardowa, fajnie działa możliwość zaproszenia znajomego, gdzie nie są potrzebne „wymagania z kosmosu” do spełnienia. Betclic niestety często zapomina o stałych graczach, nie dając im często możliwości zgarnięcia bonusu. Są co prawda freebety, lecz nie są one codziennością, a wymagania często nie są równoznaczne z nagrodą za ich spełnienie. Kursy są przyzwoite i tak to z nimi bywa, czasem są one najwyższe na rynku, a czasami jednymi z najniższych.
Reasumując, bukmacher do polecenia, po przygodach z innymi konkurentami Betclica, uważam że jest on zdecydowanie w czołówce, myślę że top3 aktualnie, z realną możliwością na top1. Do poprawy zdecydowanie MyCombi oraz przyjaźniejsze dla graczy promocje czasowe.

zurawinho11

Bonus powitalny

Oferta

Aplikacja

Kursy

Zakłady live

Promocje czasowe

Dobry bukmacher, choć kursy mogłyby być trochę wyższe, oraz aplikacja poprawiony, żeby więcej zapamiętywała, bo jak się cofa to wraca na początek listy co się wyszukiwało, fajny plus, że jest dodane mycombi

Marzena

Bonus powitalny

Oferta

Aplikacja

Kursy

Zakłady live

Promocje czasowe

Jest to bardzo dobry według mnie bukmacher, który posiada naprawdę dobre oferty u siebie jak i kursy. Kursy czasem są niższe niż u innych, ale w większości są bardzo dobre. Aplikacja jest bardzo sprawna i wiadomo gdzie trzeba wejść żeby sprawdzić daną rzecz. Promocje czasowe też są bardzo dobre oraz oferty na freebety. Są też freebety za to że przekonamy kogoś do grania na betclic co jest bardzo dobrym pomysłem.

Paweł

Bonus powitalny

Oferta

Aplikacja

Kursy

Zakłady live

Promocje czasowe

Nie pamiętam bonusu powitalnego więc trudno mi ocenić. Jednak na pewno żaden freebet za rejestrację i weryfikację danych nie został przyznany więc tutaj gwiazdka w dół bo jednak fajnie gdy bukmacher zapewnia na początek taki właśnie freebet bez pierwszej własnej wpłaty. Jeśli chodzi o ofertę. Do jakiegoś czasu było wiele rzeczy czego nie można było znaleźć u innych teraz to się powoli zmienia. Betbuilder słabo rozbudowany. Podobają mi się zakłady na procentowe posiadanie piłki. Wielki zawód, że zrezygnowano z tego na mistrzostwach świata. Przez co musiałem całkowicie zrezygnować z tego bukmachera w czasie mistrzostw. Kursy to już loteria ale niestety zauważyłem, że jednak zazwyczaj są odrobinę niższe niż na moim głównym buku. Live właściwie nie gram więc trudno mi ocenić. To samą z aplikacją. Siedzę na komputerze więc trudno mi ocenić aplikacje, którą odpaliłem ostatni raz może rok temu. Sama strona bez fajerwerków. Przede wszystkim brak ciemnego motywu. Ale dotyczy to też innych bukmacherów. Jeśli chodzi o sprawdzanie statystyk też jest to trochę mało czytelne. Ale i tak korzystam z innych źródeł.

Daniel

Bonus powitalny

Oferta

Aplikacja

Kursy

Zakłady live

Promocje czasowe

Ogólnie warty polecenia bukmacher.
Niestety bardzo mało bonusów

darkus676

Bonus powitalny

Oferta

Aplikacja

Kursy

Zakłady live

Promocje czasowe

dobrze przejrzysta strona dobra szybkosc dzialania i dobre kursy

Snixx

Bonus powitalny

Oferta

Aplikacja

Kursy

Zakłady live

Promocje czasowe

Szeroka oferta. Szybki kontakt. Szybkie wypłaty.Super przejrzysta aplikacja. Kursy w betbuilderach zaniżone oraz brakuje betbuilderów w koszykówce.

Łuki

Bonus powitalny

Oferta

Aplikacja

Kursy

Zakłady live

Promocje czasowe

Jeden z lepszych Buków na rynku.

Robert

Bonus powitalny

Oferta

Aplikacja

Kursy

Zakłady live

Promocje czasowe

Betclic uwielbiam za super fajna ofertę, szeroko rozbudowany betbuilder oraz wygląd aplikacji i strony. Według mnie powinno być więcej zakładów bez ryzyka i bonusów od wpłaty.

Mefju

Bonus powitalny

Oferta

Aplikacja

Kursy

Zakłady live

Promocje czasowe

Najlepszy z bukmacherów,obstawiam tylko tam,jest wiele różnych kombinacji w stawianiu zakładów, zdecydowanie najlepsza z dodatkowych opcji to ,,system poleceń”,za każdego znajomego mamy 20zł freebet,w ciągu miesiąca można dostać aż 100zł we freebecie,zdecydowanie na plus jest to że bonus trzeba obrócić tylko jednorazowo i to po kursie 2.15, fajna promocja to też ta która daje różne stawki freebet za wygranie zakładu z danymi warunkami,no tak w skrócie najlepszy bukmacher,obstawiałem na różnych stronkach,ale zostaje przy Betclicu.

Janusz Nosacz

Bonus powitalny

Oferta

Aplikacja

Kursy

Zakłady live

Promocje czasowe

Według mnie jeden z najlepszych, co prawda popełniają błędy czasami terzba się upominać o swoje jednak potrafią sprawideliwie ogarnąć temat

Michał

Bonus powitalny

Oferta

Aplikacja

Kursy

Zakłady live

Promocje czasowe

Betclic ma jedną z najlepszych i najbardziej intuicyjnych aplikacji na rynku bukmacherów w Polsce. Szeroka oferta zakładów na to co mi odpowiada: piłka nożna, koszykowa, tenis. Zaletą jest także możliwość mieszania zakładów live z przedmeczowymi. Dodatkowo szybkie wpłaty i wypłaty pieniężne. Według mnie, bukmacher wymaga optymalizacji w przypadku niedawno powstałego MyCombi. Oferta w tej opcji jest dość uboga w rodzaje zdarzeń. Minusem bukmachera jest także opcja cashout. Nie zawsze jest dostępna po zakończonych zdarzeniach i nie jest dostępna w trakcie trwania zdarzeń.
Pomimo małych niedogodności korzystam z bukmachera najczęściej.

Michał

Bonus powitalny

Oferta

Aplikacja

Kursy

Zakłady live

Promocje czasowe

BetClick, ma najsłabsze kursy w całej sieci a grono ekspertów skrupulatnie dba o to, by dobre kursy lub pewne szybko znikały z oferty. Sprawa to, że oferta jest dość wąska. To samo z tak bet bulidami, tu jest bardzo marnie, nie można mieszać typów które są bardzo prawdopodobne, oferta jest bardzo okrojona. Na plus mogę wymienić aplikację oraz szybką pomoc 24h.

Adam Juryńczyk

Bonus powitalny

Oferta

Aplikacja

Kursy

Zakłady live

Promocje czasowe

Betclic to jeden z najlepszych bukmacherów na polskim rynku. Zawsze przejrzyste oferty, które zachęcają gracza do obstawiania. Zero problemów przy cashoutach czy zleconych wypłatach. Polecam!

Obserwator

Bonus powitalny

Oferta

Aplikacja

Kursy

Zakłady live

Promocje czasowe

APLIKACJA: Betclic ma zdecydowanie najlepszą aplikację oraz dweb na polskim rynku. Świetnie łączą streamy influencerów w aplikacji i nie ma to wpływu na zakłady LIVE. Ich dział produktowy zrobił dobrą robotę. Na tym polu mają przewagę rynkową.

OFERTA: Nie mają najlepszej/najszerszej oferty na polskim rynku. Widać to zwłaszcza po zakładach LIVE, gdzie np. nie możemy obstawić wyścigu do 5, 7 czy 9 rzutów rożnych. Nie proponują zakładów łączonych. Wiem, że mają MyCombi, ale często gotowy zakład w stylu: 1 drużyna wygra, pow. 2.5 goli + 3.5 ż. kartek + 8.5 r. rożnych wychodzą na pierwszy plan i klient może wrzucić na kupon, bez „straty czasu” na tworzenie takiego zakładu w MyCombi.

PROMOCJE : Trudno cokolwiek na ten temat powiedzieć. Mocno weszli we freebety, czyli nie odkryli koła na nowo. Jako retencyjny klient nie widzę na tym polu czegoś, co mnie zachęca do skorzystania z konkretnej oferty.

CONTENT: Mocniej widoczne są ich kampanie Lifestylowe – o gustach się nie dyskutuje. Misje do wykonania – więcej szumu niż realnego efektu. Wejście w FAME MMA pod kątem marketingowym było świetnym ruchem. Przedłużyli kontrakt na potężnych warunkach i ciekawe czy na dłuższą metę nie odbije się im to czkawką. Bycie w bańce często bywa bolesne, a realnie wychodzą sytuację, w których ówcześni 18-latkowie zakładają konto w Betclicku, wpłacają raz na 2 miesiące 10 PLN i obstawiają gale. Mają za sobą potężny europejski budżet, ale w pewnym momencie ktoś na górze powie: SPRAWDZAM. Otworzyli się na nowe kierunki marketingowe, chcą być swego rodzaju wyznacznikiem nowych trendów, a finalnie w TRANS TV widzimy Tajkę w spodenkach z ich brandingiem. Z Marconiem kończą współpracę, a Ferrari dostaje zakaz pokazywania rzeczy z ich emblematem.

mateusiak

Bonus powitalny

Oferta

Aplikacja

Kursy

Zakłady live

Promocje czasowe

Betclic jest jednym z moich top3 bukmacherów na pl rynku.
Na wstępie kusi bardzo dobry bonus powitalny, który oferuje zakład bez ryzyka – top.
Kursy przedmeczowe są bardzo konkurencyjne i w pełni odpowiadające moim oczekiwaniom.
To właśnie determinuje, iż gram tutaj.
Aplikacja działa poprawnie i nie sprawia problemów.
To, co bym zmienił to ubogacenie oferty live, gdyż czasem brakowało spotkań, które chciałem pograć.
Ponadto zakład przeze mnie często preferowany, a zatem live rzuty rożne.. brakuje tego, jest możność grania tylko przed rozpoczęciem piłkarskiego starcia.
Do betclica bardzo mocno obecnie zachęca mnie betbuilder, który działa sprawnia i daje radości co nie miara.
Wypłaty – natychmiastowe, nawet w niedzielę.
Jednakże to, co jest dla mnie chyba najważniejsze w korzystaniu z Betclica to fakt, iż strona na ekranie komputera, laptopa działa ultrapłynnie. Nic nie zacina, nie muli, przez co można swobodnie wyszukiwać zdarzenia i cieszyć się komfortem obstawiania.

Gorąco polecam Betclic.

Pozdrawiam,
Mateusz

Patrycja

Bonus powitalny

Oferta

Aplikacja

Kursy

Zakłady live

Promocje czasowe

Oferta powiatalna od Betclic jest normalna, niczym nie się nie wyróżnia na tle innych buków. Co do promocji to również nic specjalnego, freebety są jak dla mnie dużo gorsze niż np. bezpieczny zakład. Na duży plus zasługuje aplikacja, bardzo przejrzysta i klarowna. Szybkie rozliczanie to też ich mocna strona.

Dodaj opinię o Betclic

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bonus powitalny*

Oferta*

Aplikacja*

Kursy*

Zakłady live*

Promocje czasowe*