Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Betclic oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w siatkówce mężczyzn

Betclic został oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce siatkowej mężczyzn. Bukmacher posiadający licencję na działalność w Polsce podpisał trzyletnią umowę, na mocy której otrzymał prawa do wykorzystania wizerunku zawodników, a jego logo znajdzie się na odzieży sportowej aktualnych mistrzów świata. Kod rejestracyjny w Betclic – LegalnyPL

Reprezentacja Polski w piłce siatkowej mężczyzn pozyskała kolejnego sponsora. Zostały nim legalne zakłady bukmacherskie Betclic. Umowa zawarta między dwoma podmiotami daje legalnemu bukmacherowi prawo do posługiwania się tytułem oficjalnego sponsora reprezentacji Polski w piłce siatkowej mężczyzn.

 

Na mocy podpisanej umowy na spodenkach meczowych i rozgrzewkowych oraz spodniach dresowych biało-czerwonych siatkarzy pojawi się logo Betclic. Umowa gwarantuje sponsorowi ekspozycję stadionową oraz możliwość wykorzystania wizerunku zawodników i logo Polskiego Związku Piłki Siatkowej w kampaniach reklamowych.

Jesteśmy niezmiernie dumni i szczęśliwi mogąc wspierać dwukrotnych mistrzów świata, idoli milionów kibiców w całej Polsce i na świeciemówi Bartłomiej Płoskonka, Country Manager firmy Betclic w Polsce.Wspieranie polskiego sportu to kluczowy element naszej strategii marketingowej, a chęć sponsorowania siatkarzy towarzyszyła nam od samego początku przygotowań do wejścia Betclic na polski rynek. Siatkówka to jedna z najpopularniejszych dyscyplin, posiadamy te same barwy i ten sam cel co drużyna narodowa – być numerem jeden. Z niecierpliwością czekamy na rozwój tego partnerstwa i wielkie przedsięwzięcie, w które zaangażuje się nasza polska reprezentacja narodowa – awans i medal na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio. Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca jest gwarantem jego realizacji – dodaje.

 

Płoskonka podkreśla, że współpraca z reprezentacją Polski w siatkówce to jeden z głównych, ale nie jedyny projekt sponsorski firmy. Firma Betclic ogłosiła już podpisanie umowy z Mistrzem Polski w piłce nożnej, drużyną Piasta Gliwice, a kolejne umowy będą ogłaszane już wkrótce.

Polska Siatkówka pozyskała kolejnego sojusznika, firmę Betclic, która wspierać będzie męską reprezentację – mistrzów świata, którzy jako pierwsi w historii polskich gier zespołowych obronili tytuł. W ten sposób biało-czerwoni mają w dorobku trzy złote medale mistrzostw globu. Teraz trwa operacja Tokio 2020, gdzie pięknie byłoby powtórzyć mistrzostwo olimpijskie z roku 1976. Kolejne wsparcie dla naszej dyscypliny będzie służyć, jak najwyższemu poziomowi przygotowań do realizacji tego ambitnego, ale też realnego wyzwaniapowiedział Jacek Kasprzyk, prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

To nie pierwsza, jak i ostatnia informacją o sponsoringu tej firmy bukmacherskiej. W sobotę ogłoszono, że Betclic został sponsorem głównym Piasta Gliwice

Bukmacher: BetClic
Strona www: betclic.pl
Zakłady na żywo: tak
Minimalna wpłata: 1 PLN (przelew bankowy)
Minimalna wypłata: 10 PLN (przelew bankowy)
Minimalna stawka: 1 PLN
Licencja MF tak
Formy wpłaty: przelew bankowy, Visa/Visa Electron, MasterCard, NETteller, Przelewy24,
E-mail: kontakt@betclic.pl
Telefon: brak
Inne: Otwórz konto i postaw zakład do 200 zł. Albo wygrasz, albo oddamy Ci Twoje pieniądze. Zwróconą kwotę możesz natychmiast wypłacić lub użyć ponownie. Zagraj bez ryzyka!
➕ Plusy:  bogata oferta polskich lig, wysokie kursy, łatwe do spełnienia warunki bonusu, zakład bez ryzyka
➖ Minusy: Funkcjonalność i grafika strony

BetClic to znany bukmacher, który posiada niezwykle szeroką ofertę zakładów online. Cieszy się sporym zainteresowaniem zarówno w Polsce, jak i w Europie. Firma posiada swoje biura w Portugalii, na Malcie czy nawet w Szwecji. W naszym kraju usyskał licencję Ministra Finansów 26 września 2018 roku jako BEM Operations Limited z siedzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema działająca przez przedstawiciela: Gaming in Poland Sp. z o.o., ul. Zwycięska 20A/204, 53-033 Wrocław

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021