Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Betclic oficjalną platformą bukmacherską francuskiej Ligue 1 i Ligue 2

Grupa Betclic Everest zawarła umowę dotyczącą marki Betclic, która stała się oficjalną platformą bukmacherską dla francuskich klubowych rozgrywek piłkarskich Ligue 1 i Ligue 2.

Umowa zawarta z La Ligue de Football Professionnel (LFP) rozpocznie się w sezonie 2020/21 i potrwa do końca sezonu 2022/23. Betclic przeprowadzi szereg działań na platformach internetowych i społecznościowych, a także podczas meczów, aby promować partnerstwo z La Ligue.

„Te dwie ligi są bardzo popularne wśród naszych (francuskich – red.) graczy” – wyjaśnił założyciel i dyrektor zarządzający Betclic Everest Nicolas Béraud.

Oferta, którą zamierzamy wdrożyć w ramach tego partnerstwa, pozwoli wszystkim francuskim fanom futbolu jeszcze intensywniej przeżywać swoją pasję.” – wyjaśnił założyciel i dyrektor zarządzający Betclic Everest Nicolas Béraud.

Didier Quillot, dyrektor generalny LFP, dodał: Pojawienie się nowego partnera świadczy o atrakcyjności naszych dwóch lig. Wraz z Betclic, nowoczesną firmą o silnym charakterze, znaleźliśmy najlepszego partnera, który pomoże nam w naszych wyzwaniach związanych z rekrutacją i zaangażowaniem cyfrowym”.

Ligue 1 i Ligue 2 zakończyły sezon 2019/20 wcześniej, po tym jak francuski premier Édouard Philippe w kwietniu ogłosił zakaz imprez sportowych do września z powodu pandemii koronawirusa (Covid-19).

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021