Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Betclic – co oferuje ten legalny bukmacher swoim potencjalnym klientom?

Betclic to jeden z nielicznych bukmacherów, którzy po zmianie ustawy hazardowej zdecydował się powrócić na polski rynek. Posiada odpowiednią licencję wydaną przez Ministerstwo Finansów dnia 26 września 2018 roku. Dzięki temu możemy powiedzieć, że Betclic to legalny bukmacher w Polsce. Na rynku międzynarodowym działa od wielu lat. To jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek, która prócz naszego kraju oferuje zakłady bukmacherskie w Wielkiej Brytanii czy Portugalii. Betclic jest także sponsorem Fame MMA, Gromda, Lechii Gdańsk i Piasta Gliwice

Zakłady bukmacherskie w Betclic.

Choć w Polsce jak i na świecie bukmacher ten jest dobrze znany to warto nadmienić, że swoją działalność rozpoczął dopiero w 2005 roku. Mimo tak krótkiego stażu na tle Fortuny czy STS, zakłady bukmacherskie w Betclic są bardzo popularne. Główna działalność firmy skupiona jest na stronie internetowej. To właśnie tam możemy bez przeszkód obstawiać zakłady przedmeczowe czy zakłady na żywo (LIVE). Warto wspomnieć, że na wspomnianej stronie możemy pobrać aplikacje na smartfona. Wtedy to również mamy dostęp do takiej samej oferty. By z niej skorzystać należy założyć konto. Trwa to dosłownie kilka minut, a zaraz po tym możemy aktywnie korzystać z usług Betclic.

Oferta na zakłady bukmacherskie.

Typerom nie przeszkadza fakt, że Betclic działa głównie online. W końcu zakłady bukmacherskie przez Internet to przyszłość tej branży. Obstawiają tu zarówno początkujący jak i zaawansowani. Cieszy z pewnością fakt, że ten legalny bukmacher posiada jedną z najszerszych ofert dostępnych na rynku. I mowa tu o zakładach przedmeczowych jak i tych na żywo. Każdego dnia możemy liczyć na solidną dawkę sportowych emocji. Do naszej dyspozycji są najbardziej popularne ligi świata. Na kuponie możemy umieszczać także bardziej niszowe rozgrywki. Co do samych dyscyplin sportowych to rozpiętość jest naprawdę szeroka. Niemalże każdy sport możemy tutaj obstawiać. To z pewnością przełożyło się na dużą popularność Betclic. Poza tym możemy typować zakłady specjalne – np. wybory prezydenckie we Francji czy kto zostanie następnym papieżem.
Tak jak konkurencja i tutaj możemy liczyć na darmowe transmisje sportowe. By je oglądać musimy spełnić kilka warunków. Przede wszystkim należy posiadać aktywne konto u bukmachera i posiadać choć minimalne środki. To sprawi, że zupełnie za darmo będziemy mieli dostęp do wszystkich wydarzeń sportowych na stronie internetowej.

Betclic kod rejestracyjny i bonus na start.

Zakładając konto u nowego bukmachera najbardziej na początek interesuje nas oferta powitalna. W przypadku Betclic możemy liczyć na zakład bez ryzyka. Decydując się na tego typu promocję możemy bez żadnych obaw puścić swój pierwszy kupon – w przypadku jego przegranej otrzymamy zwrot postawionych środków. Cashback do 550 złotych mogą wykorzystać tylko i wyłącznie osoby, które dopiero założą konto. Nie zapominajmy, by wykorzystać kod promocyjny Betclic – pozwoli nam on zwiększyć bonus dla nowych graczy w Betclic. Dołącz do znanego na całym świecie bukmachera i ciesz się pierwszym zakładem bez ryzyka nawet do 500 zł! Wystarczy, że podczas rejestracji wpiszesz kod: Legalny500, wpłacisz depozyt, obstawisz swój pierwszy kupon, a jeśli okaże się przegrany, otrzymasz cashback.

Podsumowanie

Na rynku zakładów bukmacherskich w Polsce działa zaledwie kilkanaście legalnych firm. Dlatego też tuż po ogłoszeniu informacji, iż Betclic ubiega się o licencję z MF ucieszyło wielu typerów. Z pewnością jest to bukmacher, który oferuje szeroką ofertę i konkurencyjne kursy. STS czy Fortuna mają zatem silnego konkurenta, który szybko i z sukcesem się rozwija. Bonus na start w Betclic dla niektórych może nie wydawać się zbyt wart uwagi. Mimo to, choć możemy skorzystać jedynie z zakładu bez ryzyka to warto spojrzeć na dość wysoką kwotę. Dzięki niemu możemy już za pierwszym kuponem znacząco zwiększyć swoje środki do dalszej gry.

Jedno jest pewne – w takim tempie rozwoju jedynie kwestią czasu jest, kiedy Betclic przegoni najpopularniejsze obecnie firmy bukmacherskie w Polsce. Osoby, które czynnie obstawiają taki scenariusz może tylko cieszyć. Jeśli jeszcze nie posiadasz tam konta – warto to zmienić! By przekonać się do tego bukmachera możesz na początku założyć konto tymczasowe w Betclic. Po wykonaniu tego kroku pewnym jest, że szybko zmienisz je na konto stałe.


Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin Telefon zaufania dla osób uzależnionych behawioralnie (w tym od hazardu): 801 889 880(czynny codziennie w godz. 17-22) Serwis LegalnyBukmacher.com,przeznaczony jest TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Prezentujemy na swoich łamach tylko te zakłady bukmacherskie, które posiadają zezwolenie do urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów.
  • Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
  • Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
  • LV Bet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK;
  • Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
  • eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
  • forBET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016;
  • STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
  • SuperBet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.4.2017;
  • TOTALbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.12.2017;
  • PZBuk zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.26.2017;
  • Betclic zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.26.2017;
  • BetFan zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.3.2018
  • Ewinner zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.29.2017
  • Typiko zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.30.2017
  • Traf ZW zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.3.2018
  • Polski Bukmacher zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.28.2017
  • Noblebet licencja nr PS4.6831.28.2017
Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem Korzystając z serwisu Legalny Bukmacher godzisz się na otrzymywanie materiałów marketingowych, które są jego integralną częścią. Nieodłącznym elementem portalu Legalny Bukmacher są np. banery reklamowe, na których możemy promować swoje usługi i produkty oraz usługi i produkty podmiotów z nami współpracującymi. Materiały promocyjne możemy przesyłać naszym Subskrybentom także w ramach newslettera. Możesz być pewny, że nie będziemy nadużywać tej możliwości starając się udostępniać tylko takie informacje, których możesz od nas oczekiwać.
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x