Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

STS dostarczył nową, innowacją usługę, stając się wyłącznym operatorem funkcjonalności „ Betbooster ”, opracowanych przez sportowe studio danych LVision.

BetBooster to zautomatyzowany kanał informacji sportowych zaprojektowany w celu optymalizacji zaangażowania klientów w rynki zakładów, oparty na danych historycznych rynków i analizie zachowań graczy przez sztuczną inteligencję.

Promowany jako widget w zakładach bukmacherskich STS (mobilny i stacjonarny), gracze będą informowani o najdokładniejszych informacjach o stawianych zakładach.

STS informuje, że jest trzecim globalnym operatorem, który uruchomił usługę LVision BetBooster, przełamując bariery między klientami zakładów sportowych a ofertą rynkową.

Kończąc „fazę 1” integracji, widget BetBooster został udostępniony dla STS całej gamy meczów piłkarskich (przedmeczowych i na żywo) oraz konkretnych meczów tenisowych.

Mateusz Juroszek , prezes i właściciel STS, stwierdził, że Betbooster podkreślił zaangażowanie firmy w bycie w czołówce innowacji bukmacherskich zarówno w Polsce, jak i na nowych rynkach.

STS po raz kolejny umacnia swoją pozycję nie tylko jako zdecydowanego lidera branży pod względem udziałów rynkowych (46,6% obecnego udziału w rynku), ale także jako najbardziej zaawansowanego technologicznie i innowacyjnego bukmachera w kraju” – powiedział Mateusz Juroszek,

Nie masz jeszcze konta w STS? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN

To także kolejny krok na drodze do dalszego, konsekwentnego i efektywnego budowania naszych przewag konkurencyjnych w Polsce i na rynkach zagranicznych” – dodał prezes STS źródło:SBSnews.com

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021