Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Bayern wygra z PSG? Wielki Kurs na Wielki Finał w eWinner!

Podekscytowani finałem Ligi Mistrzów? Na pewno! eWinner postanowił jeszcze bardziej podgrzać emocje, przygotowując specjalną ofertę na mecz Bayernu z PSG. Chodzi o Wielki Kurs na wygraną ekipy Roberta Lewandowskiego. Promocja startuje o godzinie 17:00 w niedzielę (23.08.2020)

Czas na wielki finał Ligi Mistrzów, a legalny polski bukmacher eWinner wie jak podgrzać atmosferę przed takim wydarzeniem. Tym razem oferuje WIELKI KURS na mecz PSG – Bayern. W eWinner, stawiając na zwycięstwo drużyny Roberta Lewandowskiego masz szansę na wygraną 88 PLN zamiast 17,25 PLN. Jak to możliwe?

Od godziny 17:00 pierwsze 50 osób, które postawi na zwycięstwo Bayernu w meczu z PSG może skorzystać z Wielkiego Kursu, który wyniesie aż 10.00!

To oznacza, że jeśli postawisz 10 pln, do wygrania masz aż 88 pln! Nie zwlekaj! Kto pierwszy, ten lepszy!

Jak to działa?

  • W niedzielę o 17:00 wejdź w zakładkę Wielki Kurs
  • Postaw pojedynczy zakład na zwycięstwo Bayernu w meczu z PSG. Maksymalna stawka: 10 PLN.
  • Kurs dla pierwszych 50 osób zostanie zwiększony do 10.00! Maksymalna wygrana: 88 PLN!

Pamiętaj o ofercie w legalnych zakładach eWinnerzwrot za przegrany zakład do 155 PLNZwrot możesz od razu wypłacić! Jak tego dokonać? To proste:

  • Aby odebrać bonus, wystarczy dokonać rejestracji w eWinner z kodem LEGWIN! Pamiętaj o zaznaczeniu checkboxa “Chcę otrzymać bonus powitalny”.
  • Minimalna stawka kuponu to 20 PLN. Aby otrzymać maksymalny zwrot 155 PLN, zagraj pierwszy zakład za 176,14 PLN. Zagraj po dowolnym kursie!
  • Zwrot stawki pomniejszonej o 12% podatek od gier wpadnie na konto depozytowe. Środki możesz od razu wypłacić lub grać dalej!
  • Gracz, nie ma obowiązku obracania zwróconą kwotą stawki, może grać dalej lub wypłacić zwrot.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021