Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Bartosz Kapustka blisko powrotu do Ekstraklasy

– Muszę latem odejść z Anglii, ale czy do Ekstraklasy? Może tak – mówił na antenie Weszło FM Bartosz Kapustka, kiedy został zapytany o to, jak będzie wyglądała jego przyszłość. Wszystko wskazuje na to, że utalentowany zawodnik wróci do polskiej ligi i spróbuje się w niej odbudować. Tylko czy to mu się uda?

ZAPOWIADAŁ SIĘ ZNAKOMICIE

Sezon 2015/16. Niespełna 19-letni Kapustka przebojem wchodzi do pierwszego składu Cracovii, która pod okiem Jacka Zielińskiego wyjątkowo dobrze spisuje się w Ekstraklasie. Finalnie „Pasy” zajmują czwarte miejsce w tabeli, które daje im możliwość gry w el. Ligi Europy. A „Kapi” zostaje uznany za największe odkrycie. We wszystkich rozgrywkach strzela pięć goli i notuje dziesięć asyst, jednocześnie pokazując swoją grą, że stać go na zdecydowanie lepsze liczby.

Nie umyka to uwadze Adama Nawałki, który powołuje go na Euro 2016. Wystawia nawet w pierwszym składzie na mecz z Irlandią Północną. Wygrywamy 1:0, on co prawda nie wpisał się do protokołu meczowego, ale spisał się na tyle dobrze, że nawet Gary Lineker na Twitterze chwali jego grę. – Sporo o nim usłyszymy w najbliższych latach, jest bardzo utalentowany – pisze. Legenda Leicester jest pod wrażeniem jego inteligencji boiskowej. Niedługo później „Lisy”, które są aktualnym mistrzem Anglii, oficjalnie informują, że Kapustka jest już ich zawodnikiem.

TRAFI DO LEGII?

I tu ta piękna historia się kończy. W Leicester polski skrzydłowy nawet nie zadebiutował w poważnym meczu, grał tylko w Premier League 2. Najpierw wypożyczony do Freiburga nie przekonał do siebie tamtejszych włodarzy, następnie trafił do belgijskiego drugoligowca Out-Heverlee Leuven, gdzie już grał lepiej, ale przeszkadzały mu kontuzje. Sezon 2019/20 jest jego ostatnim w Leicester, to już jest pewne. Tylko co dalej?

wejdź i sprawdź ofertę

Najbardziej prawdopodobny wydaje się jego powrót do Ekstraklasy. Ponownie zagra w Cracovii? Jest na to szansa, ale niewielka. Dawać szansę polskim zawodnikom, którzy nie sprawdzili się zagranicą lubi Lechia Gdańsk. Kandydatem do tego może być także Lech Poznań, ale nie ma co ukrywać – największe szanse na jego zakontraktowanie ma Legia Warszawa. Według BETFAN, legalnego polskiego bukmachera, taki scenariusz jest najbardziej prawdopodobny. Przedstawiciele tego klubu kontaktują się z nim od roku. Już zimą było blisko jego przenosin, ale skrzydłowy finalnie zdecydował się zostać w Leicester. Tak czy inaczej, gdzie by nie trafił, mamy nadzieję, że się odbuduje. Ma dopiero 23 lata i jeszcze co najmniej dekada grania przed nim.

100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

  BETFAN uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Możesz zarejestrowac się u legalnego bukmachera BETFAN z naszym kodem promocyjnym „Legalny100

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021